team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, May 15, 2014

Ashtar Konuşuyor: Mevcut Temizlik Süreci Konusunda Güncelleme 13 Mayıs 2014
Ashtar Konuşuyor: Mevcut Temizlik Süreci Konusunda Güncelleme 13 Mayıs 2014


Yaptığımız iş bazı zamanlarda ‘’sizi yalnız bırakmamızı’’ gerektirmektedir. Bu aşamalarda bedenleriniz büyük değişimlerle ilgilenirken sizi ek görevlerle de meşgul tutmak üretken olmayacaktır.

Her biriniz büyük değişimlerden geçmektesiniz. Nisan ayı boyunca siz kendinizdeki temizliklerin ne kadar derin olduğunu deneyimlediniz.

Üzerinize yağan enerjiler bedeninizde gök gürültülü fırtınadan sonra doğanın etkilenmesiyle aynı tarz bir etki bıraktı. Büyük ihtimalle fırtınadan sonra güneşin daha parlak göründüğünü, havanın daha saf olduğunu ve her şeyin daha bir ahenk içerisinde olduğunu fark etmişsinizdir. Ve bir gök gürültülü fırtınadan sonra olması gerektiği gibi temizlenmesi gereken her şey dönüştürülmüş ve çözülmüştür.

Bu ‘’gök gürültülü fırtına’’ özellikle yoğundu, ki bu sizin kendinizin de deneyimlediğidir, ve temizlenme süreci henüz sona ermemiştir. Evrende bunun için geçerli olan tek terim, değişimler oluyor, olur.


Ancak, İlahi Plan bir saat gibi işliyor. Şüpheleri olanlar hala çok fazla bir şekilde bu temizliğin dışsal semptomlarına odaklanıyorlar. Size burada söylediğimiz şeylerin dışsal hiçbir işareti olmadığını iddia edenler, her ne kadar bu doğru olmasa da, aynaya bakıp kendilerini bundan birkaç ay önce oldukları kişiyle karşılaştırmalıdırlar – zihninizi kapatıp kalbinize odaklanınız.
   
Gelişiminizin en büyük belirtisi dünyayı Olan Her Şey için daha iyi bir yer haline getirmedeki devamlı çabalarınızdır, ve zaman zaman yolculuğunuz nasıl da yorucu olabileceğine aldırmadan, ve yorulmadan gelişiyorsunuz. Ve öyledir, Sevgili Bireyler – siz Olan Her Şeyin yolunu izlemeyi kabul ettiniz. Sizler insan Kollektifi için öncü seçilmiş Yol Göstericilersiniz.  

Sevgi Tsunamisi tam akıştadır ve sizler büyük dalgayı karşılamaya hazırsınız. Ve biz burada size hatırlatmak isteriz ki büyük dalga dışarıdan gelmeyecektir – o içinizde başlar ve gelişir. Kalbinizi Sevgi tsunamisine açınız ve tam anlamıyla bu büyük dalganın gelişine ve nihai yaklaşımı ile sizi doğru zamanda temizlemesine hazır olacaksınızdır.

Daha önce söylediğimiz gibi Sevgi Tsunamisi Yükselişinizin öncüsüdür – o sizi fiziksel bedeninizle birlikte Yükselişinize hazırlar. Ve eğer şu anda Yükseliş sürecinizin tam olarak neresinde olduğunuzu bilmek isterseniz size bu resmi sunmamıza izin veriniz:

Kocaman, parlak ve kesinlikle muhteşem bir portalın önünde durduğunuzu imajine ediniz. Bu portal nazikçe sevgi dolu müzik ve tamamen huzurlu bir şekilde akmaktadır. Siz tam olarak onun önündesiniz ve eliniz portalın kapısını açan kapı kolunda. Kapı kolunu çevirmekten sizi alı koyan tek şey ise son içsel dönüşümünüz, ki bu sizi portalın ötesinde bekleyen şeyi alabilmeniz için hala edineceğiniz çözülmelerdir.

Böylece hedefinize ne kadar yakın olduğunuzu görebiliyorsunuz. Sizin portalı geçmenizi sağlayacak olan temizleme sürecinizde yavaşlamayınız.  Her ne kadar yorucu görünse bile bu temizlenme sürecinden geçmeden portalda yer alınamaz.

İnsanlık için Ruh’un planı uygulanmaktadır – bunu ne dünya üzerinde şu anda mevcut olan huzursuzluklar ne de sizin Hür İradeniz değiştirmemiştir.

Hür İradeniz sizin Ruh’tan aldığınız en değerli şeydir ve öyledir, insan Kollektifinin Yükseliş sürecinin bir parçası olan herkes için kutsaldır ve ihlal edilemez.  

Ancak, sizin Yükselişinize bağlı olan sadece insanlığın yükselmesi değildir – Yükselişiniz bütün Evreni etkilemektedir. Bu yüzden Hür İradeniz Yükselişinizin bir parçası olarak kutsal olmasına rağmen İlahi Planın uygulanamadığı bir duruma yol açamaz ve açmamalıdır. Sizin Hür İradeniz İlahi planla uyumlu olduğu şekilde kabul edilir.

İrade gücünüzle İlahi Plana ayarlanmak ve değişmek mümkün müdür? Elbette – insanlığın kollektif olarak yükselmeye karar vermesinde olduğu gibi Planla uygun olduğu sürece. Ruh sizin kollektif – bireysel değil – Hür İradenizi dikkate aldı ve insanlığın hep birlikte yükselmesini kabul etti, bu yüzden İlahi Plan buna göre ayarlandı. Ancak bu ayarlanmanın koşullarıyla alakalı net bir anlaşma vardı:

Öncelikle bu Gaia ve onun sakinlerinin düşük titreşimlerde çok uzun süre daha kalmak durumunda olması anlamına gelmemeliydi. Lütfen hatırlayınız ki yardım isteyen ve ‘ Yükseliş’ projesini başlatan Gaia’nın kendisiydi. Daha sonrasındaysa sizin Yükselişiniz bütün Evreni etkilemektedir, ve o Evrenin diğer gezegenlerinin Yükselişi için öncülük etmektedir. Bu yüzden ‘bekleme süresi’ kısa tasarlanmıştı.

Bir sonraki koşul ise az sayıda bireyin Hür İradelerinin daha fazla Kollektif Hür İradeyi etkileyememesiydi. Bununla birlikte biz her hangi bir sebepten ötürü, statülerini korumak ve güçlerini kaybetmemek veya kendi Yükselişlerini daha sonraki bir zamana planlamış olan, Yükselişte yer almak istemeyenlere atıfta bulunuyoruz.

Bunun anlaşılması önemlidir – karanlık güçler artık sizin Yükselişinizde daha fazla etkiye sahip değildirler. Bu yüzden hiç yorulmadan size bu noktayı gösteriyoruz, onların sizi Yükseliş çalışmalarınızdan geri bırakacak her hangi bir girişimine izin vermeyiniz. Onlara Işık ve Sevgi gönderiniz, ve onlarında Hayat denen bu oyunda birer oyuncu olduğunu unutmayınız.

Özetle biz her şeyin yolunda olduğunu söylemeyi arzu ediyoruz. Sizinle ve bu son oyundaki katılımınızla gurur duyuyoruz. Lütfen güveninizin zayıflamasına izin vermeyiniz ve ne zaman bir şüpheye düşseniz ‘perdenin arkasındaki’ kız ve erkek kardeşleriniz ile iletişime geçiniz. Bizden güç ve yardım isteyiniz – asla yalnız değilsiniz, bir an için bile. Bu tekrar ve tekrar hatırlamanız gereken en önemli gerçektir.

Ben sizin, perdenin bu tarafında bir dizi ruha seslenen Yıldız Kardeşiniz Ashtar. Ve bu Elçiliği yapmak benim için büyük bir mutluluk ve onurdur.

En derin Sevgilerle

Ashtar.
Webpage: ASHTAR SPEAKS

AVAILABLE IN 25 LANGUAGES 

Translated from German to English by Petra .S.T. 


All translations of this blog are done by The Galactic Channellings Group.

 Çev: Pınar Gelişir 

Member of the Turkish Translator Team

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES