team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Monday, May 19, 2014

Говорить Аштар: Оновлення інформації про сучасний процес очищення - 13 травня, 2014

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535


Ashtar Speaks: Update About the Present Clearing Process –May 13, 2014

Говорить Аштар: Оновлення  інформації про сучасний процес очищення - 13 травня, 2014

Бувають часи, де робота, яку ви робите, вимагає, щоб ми «залишили вас у спокої». У цій фазі, де ваші тіла мають справу з головними коригуваннями,  було б контрпродуктивно завантажувати вас  додатковими завданнями.

Кожен  з вас проходить через головні зміни. Впродовж квітня ви випробували на собі, яким було це інтенсивне очищення.

Вилив  енергій на вас впливав  на ваші тіла  так само, як в  природі після  грози. Ви ймовірно помітили, що після шторму сонце здається яскравішим, повітря  чистішим і що усе в гармонії. І  також, як внаслідок грози, усе, чому потрібно  було очиститися -  перетворюється  і розчиняється.

Ця 'гроза', яку ви  випробували,  була особливо важкою і  процес очищення ще не закінчився. Тільки в абсолютний період  у Всесвіті відбуваються такі  зміни.

Проте, Божественний План продовжується подібно до годинникового механізму. Ті, хто має сумніви все ще занадто багато  зосереджуються на зовнішніх симптомах цього очищення. Хто б не стверджував, що немає ніяких зовнішніх знаків того, про що ми говоримо вам тут, хоча це не вірно, можливо, потрібно  б заглянути в дзеркало і порівняти себе з особою, якою ви  були декілька місяців тому – вимкніть  ваш мозок і зосередьтеся  на вашому серці.

Кращим  індикатором  вашого прогресу є те, що ви безперервні у ваших  спробах  зробити світ  кращим місцем для Усього Сущого, і ви невпинно просуваєтеся, незалежно від того, якою виснажливою іноді здається  ваша поїздка. І так це є, Дорогі - ви погодилися  йти цим шляхом Усього Сущого. Ви - дороговкази, які були вибрані, щоб прокласти шлях для людського Колективу.

Цунамі Любові знаходиться в повному потоці і ви готові отримати головну хвилю. І тут ми хотіли б нагадати вам, що ця головна хвиля не приходить із зовні – вона  починається і розвивається усередині вас. Відкрийте своє серце  Цунамі Любові і ви будете повністю готові до прибуття цієї головної хвилі, яка знаходиться в її завершальному підході і буде зрозумілою для  вас в потрібний час.

Як  ми казали, Цунамі Любові - предтеча вашого Підйому – вона  підготує вас до вашого Підйому з вашим фізичним тілом. І якщо б ви захотіли знати тільки, де ви знаходитеся зараз в цього  процесі Підйому, то дозвольте  нам надати  вам це представлення: 

Уявіть, що ви стоїте перед величезним, яскравим порталом абсолютної краси. Цей портал заповнений  лагідною, красивою музикою  і тотальним  миром. Ви стоїте  безпосередньо перед ним  і ваша рука на ручці, яка відкриває двері порталу. Усе, що  утримує вас від натиску на ручки дверей - останні перетворення в  вас, які все ще доведеться вирішити, щоб бути здатними отримати те, що готове для вас після порталу.  

Тож ви бачите, що ви  більш ніж близько до вашого місця призначення. Не розслабляйтеся   у вашому процесі очищення, який надасть вам можливість пройти через портал. Цей процес такий  нудний, як це, можливо, здається, але  без цього процесу очищення  не відбудеться проходження  через портал.

Духовний  План для Людства здійснюється – ніщо не змінило його, ні справжнє заворушення у вашому світі, ні ваша свобода волі.

Ваша свобода волі - найдорогоцінніший продукт, який ви отримали від Духу, і це для усіх, хто бере участь в процесі Вознесіння  людського Колективу, священно і поза сумнівом   не  може бути порушено.

Але це - не лише духовний підйом людства, яке залежить від  вашого Підйому, - ваш Підйом має ефект для  цілого Всесвіту. Тому, ваша свобода волі священна, як частина Підйому,  але вона не  може і не повинна  призвести  до ситуації, в якій  Божественний План  не здійсниться. Ваша свобода волі  розглядається до тої міри, до якої вона сумісна з Божественним Планом.

Чи можливо регулювати і змінювати Божественний План вашою силою волі? Звичайно - поки це сумісно з Планом, оскільки це сталося, коли людство вирішило піднятися колективно. Дух розглянув вашу колективну - не індивідуальну – свободу волі і погодився, що  людство підніметься разом, тож відповідно  був скоректований  Божественний План. Але був ясний договір відносно  умов для цього коригування: 

В першу чергу, це не повинно означати, що Гайя і її мешканцям доведеться залишитися набагато довше в нижчих вібраціях. Пам'ятайте, що це була безпосередньо сама Гайя, яка  попросила  допомоги і яка  ініціювала проект 'Вознесіння'. До того ж,  цей ваш Підйом впливає на цілий Всесвіт і він є  піонером  для Підйому інших планет у вашому Всесвіті. Тому 'вичікуючий період' був свідомо короткий.

Подальшою умовою було те, що індивідуальна свобода волі  декількох не може більше впливати на Колективну  Свободу Волі. При цьому ми посилаємося на тих, хто з деякої причини не хоче  взяти участь в Підйомі, хоче  зберігати  статус-кво і не втратити  свою владу, або тому що вони планували свій Підйом на  пізніший  час.

Важливо  зрозуміти, що  темні сили не можуть більше впливати  на ваш Підйом. Це причина того, чому ми невпинно підкреслюємо це, що ви не повинні дозволяти будь-яку з їх дій, яка  перешкоджає  вам зосередитися на вашій роботі Підйому. Пошліть їм Світло і Любов, і не забувайте, що вони є також гравцями  в грі під назвою  Життя.

Стисло ми бажаємо сказати, що усе добре. Ми надзвичайно горді за вас і як ви берете участь в цьому ендшпілі. Не дозволяйте ослабнути своїй довірі  і коли ви маєте будь-які сумніви, то  налагоджуйте  контакт з вашими братами і сестрами 'за завісою'. Попросіть нас про силу і допомогу - ви ніколи не  одні, не  одні  в цей  момент. Це найголовніший факт, про який згадуємо  раз у раз.

Я – Аштар,  ваш Зоряний брат, який говорить з рядом духів на цій стороні завіси. І це - велике задоволення і честь для мене, щоб  бути цим Послом.

У найглибшій Любові


Аштар.

Kanal: PhilippWebpage: ASHTAR SPEAKS

AVAILABLE IN 25 LANGUAGES 

All translations of this blog are done by The Galactic Channellings Group.

 Перекладач: Fedir 


Coordinator of the Ukrainian Translator Team

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES