team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, April 3, 2014

TURKISH - Ashtar Konuşuyor 3 Nisan 2014 – "Temas"

ASHTAR  THROUGH PHILIPP

Ashtar Konuşuyor 3 Nisan 2014 – "Temas"


Biz Galaktik Aileniz, sizinle fiziksel temas organize etme sürecindeyiz. Bu çok yakın.

Sizinle temasımız sevgili gezegeniniz Gaia üzerinde bireysel olarak olacaktır. Orada ne bir kitlesel iniş ne de gemiye alınış olmayacaktır. Bunun yerine bizim kendi enerjimize uygun şekilde enerjilerini yükseltebilmiş olanları ziyaret edeceğiz.

Lütfen kuşku duymayınız ki: Böylesine bir iletişim bizim enerji alanlarımızın kapasitesini fazlasıyla zorlamaktadır. Bizim enerji seviyelerimiz farklı aşamalardadır ve biz sizin enerjinizi yakalayabilmek için enerjilerimizi belli bir seviyeye indirmeliyiz. Böylesine bir seviye en alttır ve çok daha aşağıya inmek bize ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden bizimle ortada buluşmalısınız.
Bizim temaslarımızdan ne beklemelisiniz? Temas nasıl gerçekleşecektir?

Sizi temin ederiz ki bir anda karşınıza maviliklerden çıkmayacağız ve sizde korku veya başka hoş olmayan duyguların oluşmasına sebep olmayacağız. Temas sizin aşina olduğunuz bir durumda gerçekleşecektir.

Her bir temas bireyseldir, kişisel olarak yapıldığını söylemek gerekir, her birinizin ihtiyacını ayrı olarak karşılar. Birçok olasılık söz konusudur, sizi ‘’ölesiye’’ ürkütmeden hedefimizi nasıl başaracağız. Bazılarınız için temas yürüyüşteyken veya TV önünde rahatlamaya hazırlanmışlarken olabilir. Diğerleri için evlerinin sakin bir bölümünde meditasyona hazırlanırlarken olabilir. Olasılıklar sonsuzdur ancak tekrar, her zaman sizin en iyi durumunuz üzerinde durulur.

Her ne kadar her bir temas bireysel ve kişiye özel de olsa bütün temaslarda aynı temel ilke var olacak:

Temas siz tam anlamıyla uyanıkken meydana gelecek.

Bu siz uyurken ya da meditasyon sırasındayken olmayacak. Bu siz tam anlamıyla uyanıkken ve bedeninizdeyken meydana gelecek. Bunu bütün hislerinizle deneyimleyeceksiniz. Bu size tam olarak ailenizin çok sevdiğiniz bir üyesi veya bir arkadaşınızla bir araya gelmişsiniz hissini verecek. Ve aslında, biz sizin aileniziz!

Fotoğraf çekebilir ve kayıt yapabilirsiniz. Lütfen bunu olabildiğince geniş ölçekte yayınız. Bunun İfşaat sürecinde etkilerinin nasıl olabileceğini fark edebiliyor musunuz? Büyük düşünün ve hatta daha da büyük düşünün. Ve evet, biz ‘’selfie fotoğrafları’’ (fotoğraf makinasını ters tuturak veya bilgisayar kamerası ya da cep telefonu kamerası ile kendi fotoğrafını çekmek demektir) ne kadar çok sevdiğinizi biliyoruz ve bizimle birlikte fotoğraf çektirirken yaratıcılığınızı kullanmanızı dört gözle bekliyoruz.

Bizimle nasıl etkileşim içerisinde olacağınız konusunda endişeler var. Öncelikle en sonunda sizinle tekrar iletişim içerisinde olabilmek için bizde en az sizin kadar istekliyiz. Biz de ‘’gergin’’ olacağız ve bizimle tanıştığınızda ne kadar gergin olabileceğinizi anlayabiliyoruz. Sadece kalbinizi dinleyiniz ve onun önerilerini yerine getiriniz. Ve temas sırasında nasıl ‘’davranmanız’’ gerektiğini mükemmel bir şekilde bileceksiniz.

‘’Temas ne zaman gerçekleşecek?’’ sizin bir sonraki sorunuz. Yukarıda belirtildiği gibi enerji seviyenizi yeterince yükselttiğiniz ve sizin için en uygun olan zamanda sizinle buluşacağız.

Ancak birçok kişi çoktan temasa geçti. Çok daha fazlanızın ihtiyaç duyulan enerji seviyelerine ulaşmasıyla temaslar son derece ivme kazanacaktır.

Sizinle ‘’yüz yüze’’ buluşabilmekten dolayı duyduğumuz içten sevinci anlatmaya kelimeler yetersiz kalır.

Huzur içinde ve sizin için duyduğumuz sonsuz Sevgiden emin olunuz!

Galaktik Aileniz adına.
Kardeşiniz

Ashtar 


  Melek Rehberliği : Yeniye Yer Açmadan Önce İlk Olarak Eskinin Gitmesine İzin Vermelisiniz. Taryn Crimi tarafından kanallık edilmiştir. 1 Nisan 2014


Bugün dikkatinizi gitmesine izin verme sürecine odaklamak istiyoruz. Her biriniz çok büyük bir salıverme, temizlik ve gitmesine izin verme zamanından geçtiniz. Bu birçok yöntemle deneyimlenmiş olabilir, birçoğunuz bunu fiziksel arınmalarla tezahür ettirdiniz, diğerleri ise mülklerinin, kariyerlerinin, evlerinin veya sevdikleri birinin kaybıyla tezahür ettirdi. Birçoğunuz için Mart ayı oldukça zor geçti ancak görünenden çok daha fazlasını başardınız ve biz bugün konuşmayı bu konu üzerinde devam ettirmek istiyoruz.
Hepiniz bu büyük arınmayı fiziksel semptomlarla tezahür ettirmediniz ancak bunun oldukça fazla sayıda olduğunu söyleyebiliriz ve size sebebini açıklayalım. Mart ayı çoğunlukla güçlü temizlenmeleri, arınmaları ve salıvermeleri destekler ve bu Mart da farklı olmadı. Siz bunu fiziksel bir şekilde bedeniniz aracılığıyla tezahür ettirmiş olabilirsiniz veya size daha fazla hizmet etmeyen mülklerinizi, insanları, evcil hayvanları  ve hatta bolluğu salıvermeye de çekilmiş olabilirsiniz.  

Gitmesine izin vermek insanların öğrenmesi gereken en zorlayıcı derslerden biri gibi görünebilir. Bu oldukça zordur çünkü çoğunlukla salıvermeye sevk edildiğiniz şeyin yerine yakında ne geleceğini göremezsiniz ve bu yüzden sıkça size olaylar her zaman göründükleri gibi değillerdir diyoruz.

Ancak kaybetmiş gibi göründüğünüz her bir mülk, insan, kariyer, ev, araba, arkadaş yerine her zaman çok daha iyisinin geleceğinden emin olabilirsiniz.  İnsanların realitelerinde tezahür ettirdikleri şeylere, bunun hatta onlara daha fazla hizmet etmediğini bildikleri bir şey olsa bile, hiçbir şeysiz veya daha da kötüsüyle kalacaklarını düşünerek korkmalarından dolayı ne kadar sıkı sarıldıklarını görüyorsunuz. Biz buna gülümsüyoruz, bu siz korku veya kaybetme acısı algısı içerisinde olduğunuz için değil ancak siz onu hayatınızdan çıkarmaya karar verene kadar hayatınızdan hiçbir şeyin çıkmayacağını unuttuğunuz için.

Elbette ki sizin yüksek benliğiniz çok daha iyi bir şeyin onun yerini alacağını görmese sizi her hangi bir şeyi salıvermeye sevk etmeyecektir. Çoğunlukla siz değişim için dua ediyorsunuz, ilişkilerde değişim, bollukta değişim, kariyerde değişim, yaşadığınız yerde değişim ve o değişimi gerçekleştirmek için fırsat çıktığındaysa panikliyorsunuz. Yeniyi karşılayabilecek yer açmak için öncelikle eskinin gitmesine izin vermelisiniz. Bütün aşina olduğunuz şeyler realitenizden kaldırıldığı zaman, sevinin, her şeyi kaybediyormuşsunuz gibi göründüğü için değil ancak bunların yerine çok daha fazlasını kazanacak olmanızdan dolayı.

Şu son bir kaç haftadır deneyimliyor olduğunuz kayıplar şeklinde algıladığınız şeyler yeni bir şeye açılan kapıdır. Birçok kez bunu söyledik bu yıl sizin kendinize inancınız test edilecektir, kendinize inancınız ve kendinize güveniniz ve içinizde taşıyor olduğunuz güç. Bu birçoğunuz için oldukça zorlayıcı olabilir ancak bununla birlikte çok büyük bir ödül gelmektedir. Mart ayı salıvermeyi desteklemiştir ve salıverme de sizin kesinlikle yaptığınız şeydir. Şimdi çok daha az şeyle kalmışsınız gibi görünebilir ancak enerjik anlamda dağları yerinden oynattınız. Blokajlar, engeller, sınırlı inanışlar ki ‘’yapamam’lar’’ siz onları geçip ilerleyecek kadar gelişip güçlendikçe bir kenara itilmiştir.

Birçok yaşam süresince tutmuş olduğunuz inanışlar bahçedeki otlar gibi köklerinden sökülmüştür. Nisan ayına girdiniz ve şimdi tohumlarınızı yeniden ekme zamanıdır. Ne ekmek istediğinizi bilgece seçmenizi tavsiye ederiz, çünkü hasadı geçmiş yıllardan çok daha güçlü ve fazla bulacaksınız. Eğer arzularınızı ekmeyi isterseniz, hayallerinizin gerçeğe dönüşeceğine şahit olacaksınız. Hayallerinizin nasıl gerçekleşebileceğini görememenizden dolayı endişelerinizin en iyi yerleri almasına izin vermeyiniz, hatırlatmalıyız ki olaylar göründükleri gibi değillerdir. Bu yüzden size tohumlarınızı bilgece ekmenizi tavsiye ediyoruz, birkaç ay içerisinde tohumlarınızın hasadını alacaksınız.

Sizi büyük hayaller kurmak için cesaretlendiriyoruz ve endişelerinizin gitmesine izin veriniz. Sizi temin ederiz ki gidiyor olduğunuz yerde onlara ihtiyacınız olmayacaktır.
Umarız ki bu mesaj size bir şekilde hizmet etmiştir.
Sevgi ve Işıkla, biz sizin Melek Rehberleriniziz.
Çev: Pınar Gelişir

ANGELIC GUIDES IS NOW ON YOUTUBE! FOR MORE LIVE CHANNELINGS PLEASE GO TOWWW.YOUTUBE.COM/ANGELICGUIDES DON’T FORGET TO SUBSCRIBE TO THE ANGELIC GUIDES YOUTUBE CHANNEL!! For those of you who like to make these messages into youtube videos please share the Angelic Guides youtube videos as they are encoded with the Angels’ energy. Thank you <3

Copyright © 2012-2014 by Taryn Crimi. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included.http://AngelicGuides.wordpress.com
          

Kanal: PhilippWebpage: ASHTAR SPEAKS

AVAILABLE IN 25 LANGUAGES 

All translations of this blog are done by The Galactic Channellings Group.

 Pınar Gelişir 

Member of the Turkish Translator Team


1 comment:

  1. La humanidad llevamos mucho tiempo esperando un crecimiento divino una purificación de nuestros cuerpos mas sutiles unas energías que nos limpien de toda la invasión que estamos sufriendo de las fuerzas oscuras.
    Un mañana brillante nos espera si somos capaces de despertar del sueño y la negación a la que hemos sido sometidos por los malos

    ReplyDelete

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES