team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, April 3, 2014

Hebrew - ASHTAR: "CONTACT"

ASHTAR  THROUGH PHILIPPAshtar מדבר: 3 באפריל 2014 - "קשר" ("Contact")


אנו, משפחתכם הגלקטית, נמצאים בתהליך של ארגון הקשר הפיסי איתכם. זה עומד להתרחש.
הקשר בינינו יהיה באופן אינדיבידואלי למטה על הפלנטה גאיה האהובה שלכם. לא יהיו נחיתות מסיביות ולא יהיו אורות מסיפונה של ספינה. במקום זאת, אנו נבקר את אלה מכם אשר הצליחו להעלות את האנרגיות שלהם לרמה מסוימת אשר מתאימה לאנרגיה שלנו.
בבקשה, אל תטעו. מפגש כזה דורש דרישות גבוהות מכלי הרכב האנרגטיים שלנו. רמות האנרגיה שלנו נמצאות בשלבים שונים ואנו כדי להתמודד עם הרמות שלכם, צריכים להוריד את האנרגיה שלנו לרמה מסוימת. רמה מעין זו הינה בתחתית  וההמשך למטה יכול לגרום לנו נזק רציני. זו הסיבה מדוע אתם צריכים לפגוש אותנו באמצע הדרך.
מה אתם יכולים לצפות מהקשרים שלנו? איך הקשר מתרחש?
אנו יכולים להבטיח לכם שאנו לא נתקרב אליכם בפתאומיות כרעם ביום בהיר ונגרום לכם פחד או הרגשות אחרות בלתי נעימות. הקשר יתרחש במצב אותו אתם מכירים.
כל קשר יהיה באופן אינדיבידואלי, תפור כביכול, כדי לכסות את הצרכים של כל אחד מכם. ישנן אפשרויות רבות איך אנו יכולים להשיג את מטרתנו לפגוש אתכם מבלי להפחידכם "עד מוות". עבור חלק, הקשר יכול להתרחש בשעה שהם מטיילים או מתכוננים לנוח מול הטלוויזיה. עבור אחרים זה יכול להיות בשעה שהם מתכוננים למדיטציה במקום שקט בביתם. האפשרויות הן אינסופיות, אבל שוב, תמיד התמקדו על מצב קיומכם הטוב.
למרות שכל קשר יהיה באופן אינדיבידואלי ותפור, לכל הקשרים יהיה עיקרון בסיסי דומה.
הקשר יתרחש בשעה שאתם ערים לחלוטין.

זה לא יתרחש במהלך שנתכם או במדיטציה שלכם. זה יתרחש כאשר אתם ערים לגמרי ומעוגנים בגופכם. אתם תחוו זאת עם כל חושיכם. זה יהיה בדיוק אותו דבר כפי שאתם הייתם פוגשים חבר אהוב של משפחתכם או ידיד. ולמעשה. אנו משפחתכם!
מותר לכם לצלם תמונות ולהקליט הקלטות. בבקשה שתפו את אלה באופן נרחב. האם אתם יכולים להבחין מה ההשפעה שתהיה לכך על תהליך הגילוי? חישבו בגדול ולאחר מכן עוד יותר גדול. וכן, אנו יודעים כמה אתם אוהבים "סלפיס" (תמונה שאדם מצלם את עצמו כדי לשתף אותה ברשתות החברתיות) ואנו מחכים ליצירתיות שלכם בצילום התמונות איתנו.
ישנם חששות איך לפעול הדדית איתנו. ראשית, אנו משתוקקים כמוכם להתחבר מחדש סוף סוף איתכם. אנו, גם, נהיה "עצבנים" ואנו מבינים כמה עצבנים אתם חייבים להיות כאשר אתם פוגשים אותנו. פשוט הקשיבו לליבכם ועקבו אחר עצתו. ואתם תדעו באופן מושלם איך "להתנהג" במהלך הקשר.
"מתי יתרחש הקשר"? היא שאלתכם הבאה. כאמור לעיל, זה יתרחש כאשר אתם מספיק העליתם את רמות האנרגיה שלכם ובמהלך האירוע הטוב ביותר לפגוש אתכם.
אבל קשרים רבים כבר התרחשו. כיוון שיותר ויותר מכם משיגים את רמות האנרגיה הדרושות, הקשרים יצברו תנופה באופן יוצא מגדר הרגיל.
מילים אינן מספיקות לבטא את שמחתנו העמוקה לפגוש אתכם "פנים אל פנים".
לכו בשלום והיו בטוחים על אהבתנו האינסופית אליכם!
בשם המשפחה הגלקטית שלכם.
אחיכם
Ashtar
הערות:
1.          הפירוש של "סלפיס" - תמונה בה אדם מצלם את עצמו עם מצלמה דיגיטלית או עם סמרטפון, טבלט, או עם מצלמת וידיאו המחוברת למחשב, בעיקר לצורך פרסום ברשת חברתית, או באתר אינטרנט לשיתוף תמונות: סלפיס מפורסם על ידי נערים/נערות בטוויטר.

2.          הערותיו של  של Philipp:

יקרים,
ישנם אלה השואלים איך להעלות את האנרגיה שלהם. זו הבנתי בנושא זה:
אל תתייחסו לכך עם המיינד. אל תכפו עליכם "אני צריך מנטרות". כל מה שנדרש מכם הוא לשחרר ולהתמקד באהבה. איך "לשחרר" מוסבר באופן מושלם בתקשור של Taryn Crimi אותו אתם יכולים למצוא כאן:
ויש רשומות רבות אחרות בנושא זה.

הפכו את "אני אהבה" למנטרה היום יומית החדשה שלכם.  לכל הפחות התייחסו לכל מצב עם כוונת אהבה. ואמרו שלום לחומר הישן שלא מתאים לכם יותר.

לכל הפחות, זוהי התייחסותי להעלאת רמת האנרגיה שלי.

נמסטה
מתקשר: Philipp


Kanal: Philipp


Webpage: ASHTAR SPEAKS

AVAILABLE IN 25 LANGUAGES 

All translations of this blog are done by The Galactic Channellings Group.

 Gili 

Coordinator of the Hebrew Translator Team

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES