team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Friday, January 17, 2014

Ukrainian -- Ashtar via Philipp: Нове Повідомлення - Любовне ПеретвореннAshtarЕндрю: Після  чотирьохмісячного періоду, Аштар повертається з новим повідомленням через Philipp з приводу божественної «Цунамі Любові» - або як Аштар  називає це «Любовного Перетворення». Аштар  розпочинає свої повідомлення з передмови, яка  особиста для Philipp, але в цьому випадку  Philipp попросив включити  цю особисту  передмову.

Philipp: цього разу, передмова - частина повідомлення, щоб показати читачеві, що канал знаходиться в тій же позиції, що  канал  відчуває, що наші  друзі  покинули його, але фактично вони дуже близькі,  але не можуть зробити роботу для каналу. Ми - усі в тому ж човні і, можливо, читач може солідаризуватися набагато більше з повідомленням Аштара, читаючи особисту  передмову.

Стів: Мабуть відомий Німецький канал натякав, що Philipp не являється ченнелером Аштара. Але я можу підтвердити, що ми запитали у Архангела Майкла через Лінду (по запиту Philipp) чи він ченнелер Аштара  і AAM сказав, що він являється ченнелером  як Аштара, так і групи, яка працює з Аштаром (також, як з Метью, Сілвер Берч або ким-небудь ще).


Аштар: Любовне Перетворення. Ченнелінг через  Philipp. 13 січня, 2014.

Дорогий Philipp, ні,  я не відійшов від вас. Ви знаходитеся в дуже інтенсивній фазі інавгурації, коли вам необхідно  зосередитися на собі. Ми ніколи не відходимо в такий час [фаза інавгурації],  але ми займаємо скромне положення. Все ті завдання зв'язані  з фазою інавгурації - і ми навмисно не користуємося терміном "випробування",  оскільки  є занадто велике судження і страх, наприклад не прийняття випробування, що асоціюється з цим, - потрібна ваша повна і неподілена увага.


Кожна фаза інавгурації - подарунок вам і  тільки ви  можете  прийняти і розгорнути цей подарунок. Ми  дуже добре знаємо,  яким важким може бути цей подарунок. Ви отримуєте його і ви втримуєте його  у ваших руках, трясучи  його і ставлячи питання, що це могло бути. Ви хочете розгорнути його негайно,  але ви боретеся із зав’язаним шнурком. Тому, ви проходите через фази гніву і розладу, які можливі в  останні  дні, тижні і навіть місяці.

Ви відчуваєте себе повністю одиноким, покинутим і загубленим. Ви стикаєтеся з багатьма формами страху і ви почуваєте себе дуже засмученим. Однак, з іншого боку, несподівано  все вмить  розгортається.  Ви об'єднуєте подарунок з вашою Істотою, піднімаєте себе вище  усіх труднощів, розправляєте ваші крила і перетворюєтеся  в метелика, який Новий Ви. Так, наступного разу - коли ви будете проходите через таку фазу і випробовувати  увесь розлад і гнів - знайте, що це частина подарунка для вас. Це триває тільки до точного Божественного моменту, коли ви можете розгорнути подарунок, коли ви об'єднали усі необхідні предтечі для можливості насолодитися вашим подарунком в найповніших межах.

Ви відмітили, що фаза інавгурації прибуває до вашого   берега удар за ударом. В чому  головна причина  цього? Ви усі чули  інформацію про "Подію", "Цунамі Любові", або будь-який інший термін, якому ви віддаєте перевагу. Я користуюся терміном "Любовне Перетворення", оскільки це  перетворення себе у ваше істинне Я, яке Любов, Любов і тільки Любов. Вам треба зробити  деяку попередню роботу перед тим, як ви зможете пройти через Любовне Перетворення. Але ми поспішаємо додати, що ви вже зробили більшість з цієї попередньої роботи.

Ви - грубі алмази, яким потрібна тільки деяка чистова обробка, і це процес,  яким ви зараз займаєтеся. Є сприятливі вісті, що поточні фази інавгурації завершуються. І інтенсивність цієї завершуючої фази показує вам, як близько ви є перед тим, як Любовне Перетворення уразить вас  синявою! Я захотів би зробити наголос, що Любовне Перетворення - не ваше Вознесіння. Вознесіння, як ви усі знаєте дуже добре  зараз, - це процес, який відкривається крок за кроком. Але це Любовне Перетворення - один з ключових елементів вашої подорожі  Вознесіння.

Ви згадаєте  вашу  істину, своє Я. Це поверне назад усі ваші знання і якості, які ви накопили впродовж вашої подорожі. Ви станете вашим істинним Я. Чи можете ви уявити можливості, які цей подарунок тримає  напоготів для вас? Ймовірно  ви не розгортали його! Не можна виразити словами того, з яким нетерпінням ви чекали   Любовного Перетворення, яке очистило б  вас від усього старого багажу, - ви дуже  близькі до цього.

Ми від щирого серця поздоровляємо вас, що ви не припинили  вашої  роботи  викликати цю подію, яка є причиною, чому вона  остаточно тут на вашому порозі. Я бажаю вам і   іншим,  хто читає ці слова стільки забав в розгортанні усіх ваших подарунків. Я просто чекаю, щоб вітати вас після Любовного Перетворення.

З великою  Любов'ю, Ваш брат Аштар

Channeller: Philipp


 Перекладач: Fedir 

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES