team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, January 16, 2014

Turkish -- Philipp aracılığıyla Ashtar: Yeni Mesaj – Sevgi DönüşümüAshtarAndrew: Dört aylık bir aradan sonra İlahi Anne’nin Sevgi Tsunamisi – ya da Ashtar’ın deyimiyle ‘Sevgi Dönüşümü’ne ilişkin bir mesajla Ashtar Philipp aracılığıyla geri döndü. Ashtar bu mesaja Philipple olan kişisel bir içeriğinde eklenmesini istedi.
Philipp: Bu sefer mesajın kişisel içeriği de kanalın aynı pozisyonda olduğunu okuyuculara göstermek için mesajın bir parçasıdır. Çünkü kanal dostlarımızı onu terk etmişler gibi hissetmişti ancak esasında çok yakındalardı ama kanal için yapması gerekenleri yapamazlardı. Hepimiz aynı gemideyiz, belki de okuyucular Ashtarın mesajını kişisel içerikle birlikte okuduklarında onu daha iyi tanımlayabilirler.

Steve: Gayet iyi tanındığı bilinen bir Alman kanal Philip’in Ashtar’a kanalize olmadığını ileri sürdü. Ancak şunu belirtmeliyim ki biz Linda aracılığıyla Başmelek Mikail’e (Philipp’in arzusu üzerine) onun Ashtar’a kanallık edip etmediğini sorduk ve Başmelek onun hem Ashtar’ a hem de Ashtar ile birlikte çalışan (Matthew, Silver Birch ve diğerleriyle de) bir gruba da kanallık  ettiğini söyledi.

Ashtar: ‘Sevgi Dönüşümü’ Philipp kanallığıyla 13 Ocak 2014

Sevgili Philipp, Senden çekilmiş değilim. Kendine konsantre olmanı gerektiren çok yoğun bir açılım aşamasında bulunmaktasın. Biz böylesine bir zamanda asla geri çekilmeyiz (açılım aşaması) ancak geriye yaslanırız. Açılım aşamasına bağlanmış olan bütün o görevler – ve biz özellikle ‘test’ sözcüğünü kullanmayız ki onunla ilişkilendirilmiş olan testi geçememe durumu için çok fazla yargı ve korku vs. vardır – senin tam ve bölünmemiş dikkatine ihtiyaç duymaktadır.


Her açılım aşaması senin için bir hediyedir ve bunu kabul edecek ve onu açabilecek olan sadece sensindir. Biz bu hediyenin ne kadar zor olabileceğini biliyoruz. Onu alıyorsun ve onu ellerinde tutuyorsun, sallıyorsun ve içinde ne olabileceğini merak ediyorsun. Onu hemen açmak istiyorsun ancak üzerindeki bağlarla boğuşuyorsun. Bu yüzden günler, haftalar ve hatta aylar sürebilecek öfke ve hayal kırıklığı  aşamalarından geçiyorsun.

Kendini tamamen yalnız, terkedilmiş ve kaybolmuş gibi hissediyorsun. Korkunun birçok şekliyle karşılaştın ve cesaretini kaybediyormuş gibi hissettin. Ancak sonunda hediyeyi açma zamanı şimdi buradadır. Hediyeyi Varlığınla uyumladın, kendini bütün sıkıntıların üstüne çıkardın, kanatlarını açtın ve Yeni Sen olan kelebeğe dönüştün. Bir dahaki sefere – böyle bir açılım aşamasında öfke ve hayal kırıklıkları ile karşılaştığında- bunun sana verilmiş hediyenin bir parçası olduğunu lütfen bil. Bu sadece hediyeden tam anlamıyla keyif alabileceğin bütün gerekli önceliklere uyumlanmış olduğun ve hediyeyi açabileceğin bu, tam anlamıyla İlahi ana kadar sürebilir.

Açılım aşamasının senin kıyılarına ayrıntılarıyla geldiğini fark ettin. Bunun altında yatan sebep nedir?  Hepiniz ‘Olay’, ‘ Sevgi Tsunamisi’ veya hangi deyimi tercih ederseniz, hakkındaki bilgileri duydunuz. Bunun sizin gerçek doğanız olan Sevgi, Sevgi, ve sadece Sevgiye geri dönüşümünüz olduğu için ben ‘Sevgi Dönüşümü’ demeyi tercih ediyorum. Bu Sevgi Dönüşümünden geçmeden önce yapmanız gereken ön çalışmalar vardır. Ancak bu çalışmaların birçoğunu zaten çoktan yapmış olduğunuzu da eklemeliyiz.  

Sizler biraz cilalanmaya ihtiyacı olan çok değerli elmaslarsınız ve bu şu anda geçtiğiniz süreçtir. Güzel haber şu andaki açılım aşamasının bitiyor olmasıdır. Ve bu bitiş aşamasının yoğunluğu Sevgi Dönüşümünün sizi mavinin dışına itecek şekilde çarpmasına ne kadar yakın olduğunuzun da göstergesidir! Sevgi Dönüşümünün sizin Yükselişiniz olmadığını vurgulamalıyım. Yükseliş, hepinizin  şimdilerde çok iyi bir şekilde bildiği gibi adım adım açılan bir süreçtir. Ancak bu Sevgi Dönüşümü sizin Yükseliş yolculuğunuzun anahtar parçalarından biridir.
Gerçek tatlı Benliğinizi hatırlayacaksınız. Bu yolculuğunuz boyunca biriktirmiş olduğunuz bütün bilgileri ve nitelikleri size geri getirecektir. Gerçek Benliğiniz haline geleceksiniz. Bu hediyenin sizin için sakladığı olasılıkları imajine edebiliyor musunuz?  Büyük ihtimalle bu onu açıncaya kadar olmayacaktır! Kelimeler bizim sizin bütün eski bagajları temizleyeceğiniz bu Sevgi Dönüşümünü nasıl da dört gözle beklediğimizi ifade etmeye yetmez – buna çok yakınsınız.

Sizi bu olayın en nihayetinde burada kapınızın önünde olmasının da en büyük sebebi olan bu konudaki çalışmalarınızı bırakmadığınız için bütün kalbimizle kutluyoruz. Sana ve bu mesajı okuyan herkese bütün hediyelerinizi açarken iyi eğlenceler diliyorum. Sevgi Dönüşümünden sonra sizi karşılamak için sabırsızlıkla bekliyorum.

En içten Sevgilerle, Kardeşin Ashtar

Kanal: Philipp
ASHTAR through Philipp

 Çev: Pınar Gelişir 

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES