team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Monday, August 26, 2013

Ukrainian -- Говорить Аштар: "Енергії у вересні і Перший Контакт" - 19 серпня, 2013

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535

Ashtar Speaks: "The Energies in September and First Contact" – August 19, 2013

Говорить Аштар: "Енергії у вересні і Перший Контакт" - 19 серпня, 2013


Ми  інформували вас, що вересень - важливий маркер у вашому розвитку. Ми вказали на зростання у свідомості і стрибок, подібного до якого ви  ніколи раніше не випробували.
Цей стрибок і підвищення у свідомості – все ще схожий процес у вашому житті. Ритм цього процесу завжди той же : енергії піднімаються, входять і ви асимілюєте їх. Він займає деякий час, проте  ви не помічаєте  результат цього процесу.
Тому, дайте собі  деякий час перед тим, як ви зробите попереднє порівняння. Вашим тілам треба обробити таку величезну кількість енергій. Це не той випадок, коли ви помічаєте енергії в певний час у ваших тілах,  а потім ви прокидаєтеся повністю перетвореним до Нового Ви. Це було б занадто "важким для перетравлення" для ваших тіл.


Замість цього, усе проходить поступово і гладко. Ось причина, чому ви випробовуєте такі портали енергії, з підвищенням і стисканням припливів енергії, дуже часто в не примітній формі на початку. Вашим тілам просто треба час, щоб обробити енергії, і тому ви поки ще не помічаєте  зміни в собі. Тож не поспішайте і будьте терплячими до себе. Цей процес індивідуальний і кожен  з вас зверне увагу на зміни в різний час.
Так, що  ви чекаєте? Це залежить від  індивідуального стану свідомості, але, загалом, ви звернете увагу на більшу тишу і щастя. Ви не хочете сприймати свої життя в 3D ілюзії так серйозно, по-старому і ви зануритеся більше в любов і радість.
Багато чого сталося  у вашому зовнішньому світі, який непокоїв вас, - навмисно влаштовано тими, хто чіпляється за старе і боїться будь-яких змін на краще.
Не ходіть зі страхом і не дозволяйте йому ввести вас в оману. Це просто неможливо для тих, хто тримається  за старе, щоб саботувати енергії, які поступають, - або їх результат - не кажучи вже про те, щоб спробувати змусити вас зосередитися на хаосі. Ось причина, чому вам дають в цьому  моменті Зараз  стільки негативних поганих заголовків. Просто не грайте в їх гру, і замість цього поміщайте ваш центр на  речах  підйому,  чим  слідувати таким негативним новинам.
Ви, можливо, сприймаєте ці погані заголовки як ясний знак того, що  дійсно що-небудь велике знаходиться тільки за рогом. Інакше ті, хто чіпляється за стару гру не змогли б докласти таких зусиль, щоб  бомбардувати вас  поганими новинами.
Вересень стане  дуже важливою віхою для вас на різних рівнях. Графік часу, на якому ми зараз сфокусовані, - і який має найбільший потенціал здійснення – приведе  вас в місяць багатьох змін,  як вашого внутрішнього , так і зовнішнього  світів.
Ваш фінансовий світ  завершить старт, щоб  трансформуватись  назавжди.
Багато   ваших валют буде переоцінено і ви отримаєте з цього  вигоду. Ця ревальвація валют - ймовірно один хороший приклад позитивних результатів, які матимуть енергії, що поступають.
Ми поспішаємо додати, що цей духовний підйом у ваших внутрішніх і зовнішніх світах повинен сформувати основу для початку нашої Першої Контактної місії, де ми повинні познайомитися з вами на індивідуальній основі.
Ми не маємо наміру споруджувати  масові естакади або здійснювати масові приземлення, оскільки Людство ще не готове для таких подій. Замість цього, ми почнемо контактувати з тими Людськими братами і сестрами, хто розвинув певний рівень свідомості, яка надасть їм можливість тримати  себе в руках, стикаючись з їх Зоряною сім'єю.
Не осуджуйте себе, якщо ви ще не готові для Першого Контакту у вересні. Ми просимо  вашого терпіння і довіри. Будь ласка будьте певні, що ми знаємо точно, коли, як, і з ким ми отримаємо  контакт.
Ті між вами, хто буде мати Перший Контакт з нами інформує їх  людських братів і сестер про їх досліди. Вони гарантують, що ви усі отримаєте інформацію  про правду: Ви не одні у Всесвіті.
Безпосередньо попереду для вас час тримає багато приємних несподіванок про запас. Байдуже, що будуть викривати  і який графік часу буде проявлений, не сумнівайтеся в собі або Божественному Плані.
Ви - велике Духовне Існування і усі опиняться у формі, яка краща для кожного з вас  без виключення  і для великої картини.
Час готовий для людства зробити великий стрибок вперед і ви добре екіпіровані для цього.
Ми знаходимося завжди на вашій стороні, допомагаючи і захищаючи вас. Ми не можемо точно описати свою любов до вас,  але ви повинні бачити її все більш відкритою для себе. І ми  з нетерпінням чекаємо цього.

З великою любов'ю

Ваш брат Аштар
Channeler: Philipp  
Перекладач: Fedir
No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES