team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Friday, August 2, 2013

Ukrainian -- Говорить Аштар: "Оновлення вашого поточного Графіку Часу" - 31 липня, 2013

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535

Говорить Аштар: "Оновлення  вашого поточного Графіку Часу" - 31 липня, 2013
Графік часу, повідомлений вам у більш ранніх повідомленнях, охоплює три триместри від грудня 2012 до вересня 2013. Ви знаходитеся зараз в третині - або останньому триместрі, який зберігає  для вас найінтенсивніші і найбільші зміни.
Ми  заздалегідь інформуємо вас, що передумовою  для нашої широко поширеної появи у вашому світі була трансформація  ваших фінансових систем. До того ж, ми  говоримо вам, що духовний підйом  в результаті цих перетворень, все  більше і більше підвищить  вашу здатність абсорбувати новини про вашу Зоряну Сім'ю. Ми скористаємося цим духовним підйомом, щоб представити себе вам, нашим братам і сестрам інкарнованим  на поверхні дорогої Гайї.
Багато хто з вас думає, що розвиток не просуваються, як планувалося і повідомлялось  нами. Багато хто  сумнівається  у наших повідомленнях, відколи вони не змогли побачити зміни в зовнішньому світі, які служили би доказом для підтвердження наших комунікацій. Тому вони фокусуються на тому, чого нема,  замість того, що є.
Зрозумійте, що ви створюєте свою реальність  кожної секунди вашого життя через ваш центр і намір. Чому ми регулярно розміщуємо наш центр у вашому серці? Оскільки усе починається у вашому серці - це  ваше серце створює вашу бажану реальність.
Повертаємось зараз до графіку часу, який є причиною для передачі цього повідомлення. Ми говорили вам через різні джерела, що в план Бога для вас дорогі духи були внесені зміни після 21 грудня, 2012. Ми навмисно уникаємо користування словом змінений,  бо план Бога по поверненню  вас  до повної свідомості не був змінений. Замість цього, ви колективно попросили про розширений  період - який був наданий.
Якщо ви озирнетеся навкруги, то ви поза сумнівом звернете увагу на усе, чого ви доки успішно досягли. Але ви знайдете, що найбільше дивовижних змін відбулося в межах вашої Істоти. Скористуйтеся тихим моментом, щоб ввійти у ваш сердечний простір і відобразити  усе, що ви досі особисто досягли. Порівняйте, де ви знаходитеся  зараз з тим, де ви були у кінці минулого року.
Чи ви маєте справу з неприємними ситуаціями сьогодні? А можливо ви  не помічаєте, що ви значно більше невимушені і не так швидко входите  в "панічний метод", як було раніше? Чи ви  не бачите, що ви можете змістити свій центр набагато швидше від неприємних ситуацій до духовного піднесення? Ви по справжньому досягли прекрасного прогресу. Ми запитуємо  вас тому, щоб ви шанували себе  за ці  досягнення і не приховували ваше Світло під спудом.
Момент ЗАРАЗ – по справжньому інтенсивний період часу. Напоготові для вас є багато справ,  які принесуть вам підтвердження, яких ви бажаєте. Ревальвація валюти - також як і перетворення ваших фінансових систем – ці  дві важливі речі прийдуть  незабаром. Користуючись  одним з ваших виразів, ми сказали  б вам "Все в порядку"! Необхідна попередня робота  завершена і ми чекаємо правильний момент для виконання - і цей момент насувається.
Зміни серйозно наберуть швидкість  і ви люб'язно будете здивовані в тому, що прийде до вас удар за ударом. Усе проходить, як планувалося  і  повідомлялося вам.
Вуаль у кінці цього триместру несподівано не підніметься - ваше повернення додому до повної свідомості – це процес. Але ви прийдете до точки вашої подорожі, де ви зробите великий крок вперед, і це надасть вам можливість створити  крок, щоб об'єднати усе те, чого ви досягли в кожному осередку вашого Існування, і  дозволить вам досягти успіху у вашій подорожі додому, якому ви належите. І момент для вас, щоб зробити цей крок знаходиться  за рогом. Ви зробите великі успіхи і будете  люб'язно здивовані  вашими досягненнями.
Чесно кажучи, ви чекаєте цього з нетерпінням. Пам'ятайте, що радість - дуже потужний компаньйон, і тому ми заохочуємо, щоб ви сфокусувались  у ваших щоденних життях на всіх тих справах, які приносять вам радість і щастя. Спробуйте знайти так багато радості, як можливо. Будьте щасливі і будьте вдячними за інкарнацію  в цей час на прекрасній  і дорогій  Гайя.
Ми ніжно вас любимо!
Ваш брат
Аштар
Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES