team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, August 29, 2013

Ukrainian -- Говорить Аштар: "Ваш Прогрес і чого чекати" - 26 серпня, 2013


Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535

Ashtar Speaks: "Your Progress and what to expect" – August 26, 2013
Говорить Аштар: "Ваш Прогрес і чого чекати" - 26 серпня, 2013


З вашою датою 25 серпня, ви перетнули іншу важливу віху. Ви успішно абсорбували, інтегрували і передали  енергії собі  і Гайя. Поздоровлення!
Багато хто з вас не обізнаний про важливість вищезгаданої дати. Це - найголовніший маркер у вашому Дев'ятимісячному  Періоді  Відстрочки, про який ми говорили.
Ми говоримо вам радісно, що ви знаходитеся в повній згоді з Божественним  графіком.
Будьте терплячі  і спробуйте звернути увагу на зміни, що відбуваються в результаті енергії 25 серпня. Вам буде потрібний  деякий час, щоб  ви змогли  виявити перетворення, яке сталося всередині  вас. Будьте терплячі і занадто не строгі до себе.
Ми бачимо, що Період Відстрочки охоплює час  до кінця  вересня 2013, як передбачалося.

Не буде ніякого повернення  назад. У Божественному Плані не буде ніяких змін. З Рівноденням у вересні, ваша стара парадигма буде закінчена раз і назавжди.
Після цієї дати, усе що не засновано на Любові і Світлі і яке належить до старої 3D ілюзії не буде здатне до виживання.
Ви  будете вознесені таким чином, що стане більше неможливим прогресивний рух, який не заснований на Любові і Світлі. Будуть вирішені ситуації, які засновані на старих ілюзорних доброчесностях. Ви швидко знайдете рішення в  ваших ситуаціях, якими ви зайняті  на індивідуальній і глобальній основі.
І зараз ви знаходитеся  на відстані менш ніж місяць  від цього  духовного підйому.
Нині,  останні битви ведуться  тими, хто не може прийняти близьких змін і  стара гра досягає  дати закінчення терміну. Ось причина, чому так багато  війн досягають нової кульмінації. Будьте упевнені, що після дати Рівнодення у вересні 2013 усі такі ситуації будуть вирішуватись  у Світлі і Любові - і дуже швидко.
Гайя підтримує ваше перетворення. Лісові пожежі, повені, шторми і землетруси повинні підтримувати ваше перетворення в Золотий Вік Гайї. Відмітьте, що ви працюєте разом з Гайя і підтримуєте один одного. І знову ми підкреслюємо, що ви граєте дуже успішно свою частину в цій грі.
Ми не були упевнені, як  ви подолаєте  дев'ятимісячний Період Відстрочки. Особливо, ми не змогли б передбачити, якщо б ви використали цей Період Відстрочки з метою, яка для вас була передбачена. Давайте нагадаємо вам, що ви попросили Бога про цей Період Відстрочки  для того, щоб дозволити піднятися кожній людині на Гайя.
Зараз ви готуєтеся до Вознесіння. Ви звільнились від  усього старого баласту і  об'єднуєте нові енергії, які піднімуть вас.
Вознесіння  остаточно станеться в не далекому майбутньому. Але вже після закінчення  Періоду  Відстрочки  ви звернете увагу на легкість у вашому щоденному  житті  і збільшення  радості.
Ви будете здивовані  рішеннями, які ви знайдете для індивідуальних і глобальних проблем, які турбують  вас прямо зараз. І це само собою помітно підніме вас вгору таким чином, який прямо зараз  ви не  вважаєте можливим.
А потім - в точці вашого безпосереднього  майбутнього - ви остаточно вознесетеся.
Не сумнівайтеся в собі. Усе добре. Ви здивували нас  вашим запитом на продовження, і ми були невпевнені, що  ви зможете зробити в Період Відстрочки. І зараз, ви виконали усе так дивно для вашої власної і Гайя користі, що ми не можемо адекватно виразити  свою радість. Ви – справді  Майстри в дії і ми  усі дуже  горді за вас.
Багато з вас, хто  зараз інкарнований  на цій планеті - Майстри Вознесіння. Ви успішно освоїли Вознесіння  в інших  життях і на інших планетах. Ось причина, чому ви втілюєтеся як "експерти Вознесіння" прямо зараз. Ви - так би мовити "Божественні Спеціальні Сили". І ви виконуєте це прекрасно.

Стільки багато для вас знаходиться про запас, що  подарує вам радість  і щастя, і ви будете  позитивно здивовані.
Якщо ви хочете побачити назовні   матеріальні докази   наших повідомлень - хоча ми невпинно підкреслюємо, що ви повинні шукати змін передусім в собі – кожний з вас  без виключення, хто стежить за нашими повідомленнями, бачитиме перший широко поширений, матеріальний доказ, звертаючи увагу на зміну  ваших фінансових справ, особливо з ревальвацією багатьох валют.
Ми звичайно обізнані, що у багатьох - якщо не усіх вас – інколи є  деякі сумніви,  чи усе це реально. І ми розуміємо, що це відбувається із-за багатьох  змін у Божественному Плані, відчутих вами впродовж вашої подорожі.
Ось причина, чому ревальвація багатьох валют має таку важливість. Вона покаже вам, що усе це реально,  а не мрії.
Усе добре. Будь ласка довіряйте собі і  Божественному Плану. Ми перебуваємо на  вашій стороні і супроводжуємо вас в цьому процесі. Звертайтеся до нас, якщо ви шукаєте  допомоги і ми допоможемо  вам.
Ми дуже вас любимо
Ваш Брат
Аштар
Channeller: Philipp
Webpage: ASHTAR through Philipp
Перекладач: Fedir
No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES