team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Monday, August 26, 2013

Ukrainian --Говорить Аштар: "Оновлення у вересні 2013" - 5 серпня, 2013

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535


Ashtar Speaks: "Update on September 2013" – August 5, 2013
Говорить  Аштар: "Оновлення у вересні  2013"  - 5 серпня, 2013


У вересні 2013, ви відчуєте  великий стрибок вперед у вашій свідомості, яка підтвердить, що про усе це  ми говорили вам. Оскільки  багато хто  все ще сумнівається і вимагає більше інформації про цей стрибок, ми щасливі ще раз звернутися до цього питання.

Ваше Вознесіння – це процес - ви проходите через період росту. Ви вивчаєте багато чого, що очищає старий багаж і повертає вас до оригінального стану -  повністю свідомої Істоти  Світла.

Ви нав’язали собі   поточні обмеження для того, щоб випробувати вашу 3D ілюзію. Проте, ваш дух сумує за вашим поверненням додому і тому гра у вашому світі дуже близька до  дати закінчення.


Є все ще шлях піти поки  ви не досягли своєї мети повного Вознесіння,  але ми поспішаємо  додати, що цей час  дійсно короткий, навіть у ваших термінах.

Проте, є деякі «маркери» на вашому шляху додому, за допомогою яких ви випробуєте помітно великий стрибок вперед. Тож давайте пояснимо.

Ви постійно очищаєте стару карму, яку ви напрацювали впродовж усіх ваших життів в 3D ілюзії. Чи не  парадокс, що поки ви створювали свою 3D ілюзію для того, щоб випробувати відділення від Усього Сущого, ви в той же час працювали над вашою зворотною стороною шляху додому і звільняли усі ці накладені на самого себе  обмеження?

Ви досягли багато не лише в створенні ілюзії, але і в подоланні її. Тому, ви служитимете наставниками для інших Істот, які захотіли випробувати подібну обмежену реальність. Ви допоможете їм в їх зворотній подорожі додому подібно тому, як ми робимо у вашому випадку.

Чи  усвідомлюєте ви це або ні, одним  із маркерів, про які ми говорили, був ваш час навколо 21 грудня, 2012. Ми знаємо, що багато хто з вас зараз вирячують очі, коли  читають ці слова, але якщо ви сумніваєтеся в наших словах, то подивиться на свій прогрес з того часу.
Якщо ви відкриті і чесні з собою, то ви поза сумнівом визнаєте зміни в собі.

Ми просимо  вас знову  фокусуватися на вашому внутрішньому собі замість того, щоб на зовнішніх царствах. Не шукайте зовнішні знаки  підтвердження того, де ви знаходитеся в Моменті Зараз.

У вересні 2013, кожен  з вас зробить великий стрибок вперед у вашій свідомості, яка буде зовсім відрізняться від того 21 грудня, 2012. Цього разу ви будете дійсно уражені, коли ви зробите  порівняння до і після, то   не буде ніяких підстав для сумніву і ви не зможете обдурити себе.

Ви попросили про період відстрочки і він був наданий вам. Цей період відстрочки закінчиться у вересні 2013 і подальше продовження не можливе. Пам'ятайте, що ваше Вознесіння  впливає на багатьох і, із-за вашого запиту на цей період відстрочки, довелося зробити деякі зміни у Божественному Плані. Оскільки багато хто нетерпляче чекає вашого Вознесіння, яке є необхідним кроком для їх власної еволюції, цей період відстрочки не може бути розширений будь-ким в подальшому.

Ви усвідомте, що  цей період відстрочки до вересня 2013  - фіксований. Протяжність стрибка у вашій свідомості буде індивідуальна для кожної без виключення людини, але кожен з вас зверне увагу на це, і ваша подоріж після цього  буде легша.

Серед вас є ті, хто вирішив не брати участь в цьому стрибку. Вони вибрали альтернативну подоріж і різний графік часу для її здійснення. Шануйте їх вільний вибір і їх рішення.

І  останнє, хоч не менш важливе для тих з вас, хто сумнівається в наших словах, ми пропонуємо наступне:

Якщо ви сфокусуєтесь на вересні  2013, очікуючи, що нічого не станеться, то спробуйте змінити ваш центр. Пам'ятайте, що ви викликаєте ті події, на яких ви розміщуєте свій центр. Пам'ятайте, що ви - Майстри, хто створює свою  власну реальність. Ми пропонуємо дивитися в майбутнє, що попереду вас в позитивній формі.

І якщо ви дозволите нам дати вам дещо більше натяків - не недооцінюйте себе і не дозволяйте собі відвертатись від вашого бажаного результату, розміщуючи ваш центр на повідомленнях у ваших ЗМІ.

У цей Момент Зараз, там  багато новин, що мають намір створити смуту і страх, - не підтримуйте такі новини, зосереджуючись на них. Якщо ви помітили, що такі новини тільки перемикають ваш центр з того, що ви бажаєте для себе.

Ми сподіваємося, що ми надали  вам деяку цінну інформацію про повідомлений графік часу до  вересня 2013. Будьте радісні і розміщуйте  ваш центр на тому, що   ви бажаєте створити, а  не на тому, що ви не хочете випробувати.

 Channeller: Philipp

  


Перекладач: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES