team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, August 1, 2013

Turkish -- Ashtar Konuşuyor: "Güncel Zaman Çizginiz üzerinde Güncelleme" – 31Temmuz 2013

Ashtar Konuşuyor: "Güncel Zaman Çizginiz üzerinde Güncelleme" –  31Temmuz 2013


Daha önceki mesajlarda size iletilmiş olan Aralık 2012 den Eylül 2013 e kadar olan zaman çizelgesi 3 aylık dönemlerden oluşmaktadır. Şimdi siz en yoğun ve kapsamlı değişiklikleri sizin için içinde bulunduran üçüncü – veya son- 3 aylık dönemdesiniz.

Biz daha önce dünya üzerinde yaygın bir şekilde görünmemizin ön koşulunun özellikle finansal sistemlerin dönüşümü olacağını haber vermiştik. Ayrıca bu dönüşümlerin bir sonucu olarak yaşanan yükselme sizin Yıldız Ailelerinizden gelen haberleri alabilme yeteneğinizi giderek arttıracaktır. Bu yükselmeyi siz Gaia’nın üstünde enkarne olmuş sevgili kız ve erkek kardeşlerimize kendimizi tanıtmak için kullanacağız.

Birçoğunuz gelişmelerin planlandığı ve bizim iletişimlerimizdekiler gibi ilerlemediği düşüncesine sahip. Onlar mesajlarımızın değerini gösterecek olan dış dünyadaki değişimleri göremedikçe birçokları bizim mesajlarımız hakkında şüphelere sahip oluyorlar. Sonuç olarak onların odağı neyin olduğundan çok neyin olmadığı üzerinde.


Lütfen hayatınızın her saniyesi realitenizi odağınız ve niyetlerinizle yaratıyor olduğunuzu anlayınız. Biz neden sürekli olarak odağımızı kalbinizde tutuyoruz? Çünkü her şey kalbinizde başlar – arzu ettiğiniz realiteyi yaratan kalbinizdir.

Bu mesajı iletmemizin asıl nedeni olan zaman çizelgesine dönersek. Size farklı kaynaklardan Tanrı’nın siz sevgili canlar için olan planının 21 Aralık 2012 den sonra başkalaşmış olduğunu söylemiştik. Biz kasıtlı olarak değiştirildi kelimesini, Tanrı’nın sizi tam bilinçliliğe getirme planının değişmemesinden dolayı, kullanmıyoruz. Bunun yerine siz kollektif olarak bir ek süre istemiştiniz ki bu verilmiştir.

Eğer etrafınıza bakarsanız, şimdiye kadar başarılı bir şekilde tamamladıklarınızı hiç şüphesiz göreceksiniz. Ancak en şaşırtıcı değişimin kendi Varlığınızda olduğunu keşfedeceksiniz. Sessiz bir zaman bulun ve kalbinize giderek bugüne kadar kişisel olarak elde ettiklerinizi yansıtın. Geçen yılsonunda nerede olduğunuzla şimdi nerede olduğunuz ile karşılaştırın.

Bugün hoş olmayan durumlarla nasıl başa çıkıyorsunuz? Rahat olmaktan çok daha fazlası olduğunuzu ve artık eskiden alışık olduğunuz gibi ‘panik moduna’ çok hızlı bir şekilde girmediğinizi fark ettiniz mi? Odağınızı hoş olmayan durumlardan yükseltici olanlara ne kadar hızlı bir şekilde değiştirdiğinizi fark edebiliyor musunuz? Gerçekten muhteşem bir gelişme gerçekleştirdiniz. Bu başarıdan dolayı kendinizi onurlandırmanızı ve Işığınızı hasırın altında saklamamanızı rica edeceğiz.

Bu ŞİMDİ anı gerçekten yoğun bir dönemdir. Size arzu ettiğiniz onayları getirecek olan birçok şey yoldadır. Para biriminin yeniden değerlendirilmesi – yanı sıra finansal sisteminizin dönüştürülmesi- çok kısa zamanda gelecek olan iki önemli şeydir. Sizin deyimlerinizden birini söyleyerek demeliyiz ki ‘ Bütün sistemler çalışmaya başladı’ Gerekli hazırlık çalışmaları tamamlanmıştır ve uygulama için doğru zamanı beklemekteyiz – ve bu an yakındır.

Değişiklikler ciddi bir hız kazanmıştır ve size dalga dalga gelecek olan şeyden memnuniyet duyacaksınız. Her şey planlandığı ve bizim tarafımızdan bildirildiği gibi gitmektedir. 

Bu 3 aylık dönemin sonunda perde aniden kaldırılmayacaktır – sizin geri eve tam bilinçliliğe dönüşünüz bir süreçtir. Ancak yolculuğunuzda öyle bir nokta gelecek ki ileriye doğru çok büyük bir adım atacaksınız. Bu ileriye doğru olan adım sizi bu adım üzerine inşa edebilecek olan Varlığınızın her bir hücresinde bugüne kadar elde etmiş olduğunuzla uyumlayacak ve sizin ait olduğunuz yuvaya doğru olan yolculuğunuza gidişinize izin verecektir. Ve sizin için bu adımı atma an’ı köşe başındadır. Çok büyük bir ilerleme yapacaksınız ve başarılarınızdan dolayı şaşırarak sevineceksiniz.

Gerçekten de beklediğiniz çok şey vardır. Lütfen neşenin çok güçlü bir arkadaş olduğunu hatırlayın ve bu yüzden sizi size neşe ve mutluluk getirecek olan gündelik hayatınızdaki şeylere odaklanmanız için teşvik ediyoruz. Mümkün olduğunca fazla neşe bulmaya çalışın. Mutlu olun ve bu zamanda sevgili Gaia’ya enkarne olmuş olmaktan dolayı şükran duyun.

En içten sevgilerimizle!

Kardeşiniz
Ashtar

Channeller: Philipp
 
Çev: Pınar Gelişir
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifNo comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES