team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Tuesday, August 6, 2013

Turkish -- Ashtar Konuşuyor: "Eylül 2013 için Güncelleme" – 5 Ağustos 2013
Ashtar Konuşuyor: "Eylül 2013 için Güncelleme" – 5 Ağustos 2013

Eylül 2013’te bilincinizde ileriye doğru büyük bir sıçrama yaşamayı deneyimleyeceksiniz ki bu bizim size söylediğimiz her şeyi onaylayacaktır. Hala birçoğu şüphede olduğundan ve bu sıçrama hakkında daha çok bilgi istediğinden bir kez daha bu sorunu gidermekten memnunuz. 

Yükselişiniz bir süreçtir – bir büyüme periyodundan geçiyorsunuz. Çok fazla şey öğreniyorsunuz, eski bagajları temizliyorsunuz ve orijinal haliniz olan tam bilinçli Işığın Varlıklarına geri dönüyorsunuz . 

3B illüzyonunuzu kendinizde deneyimleyebilmek için şu anda mevcut olan sınırlamaları kendi üzerinizde uyguladınız. Ancak, ruhunuz eve dönme özleminde ve bu yüzden dünyanızdaki oyunun bitiş tarihi çok yakın. 


Hedefiniz olan tam Yükselişe ulaşabilmeniz için halen gitmeniz gereken bir yol vardır ancak hemen eklemeliyiz ki bu zaman sizin açınızdan bile çok kısadır. 

Ancak eve dönüşünüzde oldukça büyük bir sıçrama yapacağınız bazı ‘işaretler’ bulunmaktadır. Bu yüzden size açıklamamıza izin verin. 

3B illüzyonundaki bütün yaşamlarınız boyunca kendinizi zorladığınız eski karmayı ortadan kaldırıyorsunuz. Olan Her Şeyden ayrı olmanın deneyimlenmesi için 3B illüzyonunuzu yaratmışken aynı zamanda yuvaya geri dönmek üzerine ve kendinize empoze ettiğiniz sınırlarınızı bırakmak üzerine çalışıyor olmanız bir paradox değil mi? 

Çok şey başardınız, sadece illüzyonu yaratmakta değil ama onun üstesinden gelmekte de. Bu nedenle benzer sınırlandırılmış bir realiteyi deneyimlemeyi seçmiş olan diğer Varlıklar için bir danışman gibi hareket edeceksiniz. Onlara yuvaya geri dönüş seyahatlerinde bizim sizin durumunuzda yaptığımız gibi yardım edeceksiniz. 

Bunu fark etmiş olsanız ya da olmasanız da, size bahsettiğimiz işaretlerden bir tanesi 21 Aralık 2012 tarihi civarındaydı. Biz birçoğunuzun bu sözleri okurken gözlerinizi devirdiğinizi biliyoruz, ancak eğer sözlerimizden şüphe duyarsanız o zamandan beridir olan gelişiminize bir göz atınız. 

Eğer kendinize karşı açık ve dürüstseniz, kendinizde olan değişimleri hiç şüphesiz fark edeceksiniz. 

Sizden bir kez daha odağınızı dış alemler yerine kendi içinize çevirmenizi isteyeceğiz. Şu Anda nerede durduğunuzun onayını almak için dışsal işaretler aramayınız. 

Eylül 2013’de her biriniz bilincinizde çok büyük bir sıçrama yapacaksınız, ki bu 21 Aralık 2012 de olandan oldukça farklı olacaktır. Bu sefer - öncesi ve sonrası - karşılaştırmalarınızı yaptığınızda oldukça etkileneceksiniz hiçbir şüpheye yer olmayacaktır ve kendinizi kandıramayacaksınızdır. 

Sizin tarafınızdan bir ek süre istenmiş ve bu size verilmişti. Bu ek süre Eylül 2013’de sona erecektir ve bir daha uzatılması mümkün değildir. Lütfen sizin yükselişinizin birçoğunu etkilediğini unutmayın ve bu istemiş olduğunuz ek zamana göre İlahi Plan’da bazı değişiklikler yapılmak durumunda kalındı. Birçokları hevesle sizin Yükselişinizi beklediğinden dolayı, ki bu onların kendi evrimleri için gereken bir adımdır, bu ek süre daha fazla uzatılamayacaktır. 

Bu ek sürenin Eylül 2013 e kadar sabitlenmiş olduğunu fark ediyorsunuz. Sizin bilinç atlama ölçünüz her bir insan varlığı için ayrı ayrı olacaktır ancak her biriniz bunu fark edebileceksiniz ve bu noktadan sonra sizin yolculuğunuz daha kolay olacaktır. 

Aranızda bu sıçramada yer almak istemeyenler bulunmaktadır. Onlar alternatif bir yolculuğu ve değişik bir zaman çizelgesini takip etmeyi tercih etmişlerdir. Onların hür iradelerini ve kararlarını onurlandırınız. 

Ve son ama aynı derece önemli olarak hala bizim sözlerimizden şüphesi olanlara şunu öneririz; 

Eğer odağınızı Eylül 2013 beklentisine getirirseniz hiçbir şey olmayacaktır, odağınızı değiştirmeyi deneyin. Lütfen unutmayınız ki odaklandığınız olayları başlatırsınız. Kendinizin kendi realitelerinizi yarattığınız Üstatlar olduğunu unutmayınız. Biz hemen önünüzde olan zamanı pozitif bir şekilde bakarak beklemenizi öneririz. 

Ve eğer size biraz daha ipucu vermemize izin verirseniz – kendinizi hafife almayın ve hak ettiğiniz dışsal sonuçlar için kendinizi medyanızdan gelen raporlara odaklayarak dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. 

Bu Şimdi Anında, huzursuzluk ve korku yaratmak amacıyla yapılmış çok fazla haber bulunmaktadır – bu türden haberleri onlara odaklanarak desteklemeyin. Eğer böylesine haberler dikkatinizi çekerse hemen odağınızı kendiniz için arzulamış olduklarınıza çevirin. 

Umarız size Eylül 2013 tarihine kadar olan zaman çizelgesi hakkında değerli bilgiler verebilmişizdir. Neşeli olun ve odağınızı deneyimlemeyi istemediğiniz şeyler yerine yaratmayı istediğiniz şeyler üzerinde tutun. 

Ben Ashtar, sizin Işık Kardeşiniz, sizi o kadar derinden seviyorum ki bu sevgiyi anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor.

Channeller: Philipp

Çev: Pınar Gelişir
https://mail.google.com/mail/u/0/images/cleardot.gifNo comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES