team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Wednesday, August 21, 2013

Hebrew --Ashtar מדבר: "עדכון על התקופה 5 אוגוסט 2013 - ספטמבר 2013"
Ashtar מדבר: "עדכון על התקופה 5 אוגוסט 2013 - ספטמבר 2013"
בספטמבר 2013, אתם תחוו קפיצה גדולה קדימה בתודעתכם אשר תאמת את כל מה שסיפרנו לכם. כיוון שרבים עדיין בספק ודורשים מידע נוסף לגבי קפיצה זו, אנו שמחים להתייחס לנושא זה פעם נוספת.
התעלותכם הינה תהליך - אתם עוברים דרך תקופת צמיחה. אתם לומדים הרבה, מנקים מטען ישן וחוזרים למצבכם המקורי - כישויות אור מודעות במלואן.
אתם כפיתם על עצמכם את המגבלות הנוכחיות על מנת לחוות את אשליית המימד השלישי שלכם. אולם, נשמתכם כמהה לחזרתכם הביתה ולכן, המשחק בעולמכם קרוב למועד פקיעתו.
ישנה עדיין דרך ללכת עד שאתם תשיגו את המטרה שלכם של התעלות מלאה, אבל אנו ממהרים להוסיף שזמן זה הוא באמת קצר, אפילו במונחים שלכם.
עם זאת, ישנם כמה "סמנים" בדרככם הביתה שבאמצעותם אתם תחוו קפצה גדולה קדימה במידה ניכרת. לכן, הרשו לנו להסביר.


אתם מנקים בקביעות קארמה ישנה אשר כפיתם על עצמכם במשך כל חייכם באשליה של המימד השלישי. האם אין זה לגמרי פרדוקס שבשעה שאתם יצרתם את האשליה שלכם של המימד השלישי על מנת לחוות נפרדות מכל היש, באותו זמן אתם עבדתם על דרככם בחזרה הביתה ושחררתם את כל המגבלות שהוטלו על העצמי?
אתם השגתם כה הרבה, לא רק ביצירתה של האשליה אלא בהתגברות עליה. לכן, אתם תפעלו כחונכים עבור ישויות אחרות אשר בחרו לחוות מציאות מוגבלת דומה. אתם תסייעו להם במסעם חזרה הביתה כמו שאנו עושים במקרה שלכם.
בין אם אתם מבינים זאת או לא, אחד מהסמנים שדברנו עליו היה הזמן שלכם סמוך ל-21 בדצמבר 2012. אנו יודעים שרבים מכם מגלגלים את עיניהם עכשיו כשאתם קוראים מילים אלה, אבל אם אתם בספק לגבי מילותינו, בבקשה בחנו את התקדמותכם מאז.
אם אתם פתוחים וכנים עם עצמכם, אתם ללא ספק תזהו את השינויים בתוככם.
אנו מבקשים מכם בשנית למקד את הפוקוס שלכם על העצמי הפנימי שלכם במקום על הממלכות החיצוניות. אל תחפשו סימנים חיצוניים כדי לקבל אישור על המקום שאתם עומדים בו ברגע העכשווי.
בספטמבר  2013, כל אחד מכם ייעשה קפיצה גדולה קדימה בתודעתכם, אשר תהיה שונה לגמרי מזו של 21 בדצמבר 2012. בפעם הזו, אתם תהיו באמת מופתעים כשאתם עושים את ההשוואות לפני ואחרי, לא יהיה מקום לספק ואתם לא יכולים לשטות בעצמכם.
אתם בקשתם תקופת חסד והיא הוענקה לכם. תקופת חסד זו תסתיים בספטמבר 2013 והארכה נוספת אינה אפשרית. בבקשה זכרו שההתעלות שלכם משפיעה על רבים, ועקב בקשתכם לתקופת חסד זו, היו צריכים להיעשות כמה שינויים בתוכנית האלוהית. מאז, רבים ממתינים בקוצר רוח להתעלותכם, אשר הינה צעד הכרחי עבור התפתחותם שלהם, לא ניתן יותר להאריך את תקופת החסד הזו.
אתם מבינים שתקופת חסד זו עד ספטמבר 2013 היא קבועה. היקף הקפיצה בתודעתכם תהיה אישית לכל אחד ולכל בן אנוש, אבל כל אחד מכם יבחין בה, ומסעכם לאחר שלב זה יהיה קל יותר.
ישנם אלה ביניכם אשר החליטו לא לקחת חלק בקפיצה זו. הם בחרו ללכת בעקבות מסע חליפי וציר זמן שונה. כבדו את רצונם החופשי ואת החלטתם.
ואחרון אחרון חביב, עבור אלה מכם אשר בספק לגבי מילותינו אנו מציעים כדלקמן:
אם אתם ממקדים את הפוקוס שלכם בספטמבר 2013 בצפייה ששום דבר יקרה, נסו לשנות את הפוקוס שלכם. בבקשה זכרו שאתם תפעילו אירועים אלה שמקדתם את הפוקוס עליהם. זכרו שאתם המאסטרים אשר יוצרים את המציאות שלהם. אנו מציעים להסתכל קדימה לזמן שמגיע באופן מיידי לפניכם באופן חיובי.
ואם אתם מאפשרים לנו לתת לכם כמה רמזים נוספים - אל תמעיטו בערככם ואל תאפשרו לעצמכם להיות מוסחים מהתוצאה הרצויה בכך שתמקדו את הפוקוס  על הדיווחים באמצעי התקשורת שלכם.
ברגע עכשווי זה, יהיו חדשות רבות שמיועדות ליצור אי שקט ופחד - אל תתמכו בחדשות אלה באמצעות התמקדות בהן. אם תבחינו בחדשות כלשהן ככאלה, פשוט החליפו את הפוקוס שלכם במה שאתם רוצים עבור עצמכם.
אנו מקווים שאנו נותנים לכם קצת מידע בעל ערך לגבי ציר הזמן המתוקשר לכם עד ספטמבר 2013. היו שמחים ומקדו את הפוקוס שלכם על מה שאתם מבקשים ליצור ולא על מה שאתם לא רוצים לחוות.
אני Ashtar, אחיכם המואר אשר אוהב אתכם כך שהמילים אינם מספיקות לבטא אהבה זו.


מתקשר: Philipp
 מתרגמת: Gili

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES