team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Wednesday, August 21, 2013

Hebrew -- Ashtar מדבר: "האנרגיות בספטמבר והמגע הראשוני" - 19 באוגוסט 2013Ashtar מדבר: "האנרגיות בספטמבר והמגע הראשוני" - 19 באוגוסט 2013

אנו יידענו אתכם שחודש ספטמבר הינו סמן חשוב בהתפתחותכם. אנו הדגשנו את העלייה בתודעה והקפיצה שתחוו כפי שלא היתה לפני כן.
הקפיצה והעליה בתודעה אלה הינם תהליך כמו כל דבר אחר בחייכם. הקצב של תהליך זה הוא תמיד אותו הדבר: האנרגיות עולות, נכנסות ואתם מטמיעים אותן. אולם, זה לוקח קצת זמן עד שאתם מבחינים בתוצאה של תהליך זה.
לכן, תנו לעצמכם קצת זמן לפני שאתם עושים השוואה לפני-אחרי. גופכם צריך פרק זמן כדי לעבד כמות גבוהה כזו של אנרגיות. אין זה המקרה בו אתם מבחינים באנרגיות בזמן מסוים בגופכם ולאחר מכם אתם ניעורים מותמרים לחלוטין לאתם החדשים. זה יהיה "קשה מדי לעיכול" לגופכם.
במקום זאת, כל דבר מתקדם באופן הדרגתי ובצורה חלקה. זו הסיבה מדוע אתם חווים שערי אנרגיה כאלו, עם זרימות של אנרגיה גבוהות ודחוסות, לעיתים קרובות לא באופן שניתן להבחין בו בתחילה. לכן, בבקשה קחו את זמנכם והיו סבלנים עם עצמכם. תהליך זה הינו אישי וכל אחד מכם יבחין בשינויים בזמנים שונים.


לכן, למה אתם יכולים לצפות? זה תלוי במצב התודעה של הפרט, אבל, באופן כללי, אתם תבחינו שלווה ואושר גדולים יותר. אתם לא תיקחו ברצינות את חייכם באשליה של המימד השלישי כבעבר ואתם תצללו יותר בתוך אהבה ושמחה.
מתרחש הרבה בעולמכם החיצוני אשר יכול להסיח את דעתכם - מאורגן בכוונת תחילה על ידי אלה הדבקים בישן ומפחדים משינויים לטובה כלשהם.
בבקשה אל תכנסו לפחד ואל תאפשרו להם להטעות אתכם. אין פשוט דרך עבור אלה הדבקים בישן כדי לחבל באנרגיות הנכנסות - או בתוצאתן - חוץ מאשר לנסות לגרום לכם להתמקד בכאוס.  זו הסיבה מדוע אתם ניזונים ברגע העכשווי הזה עם כותרות רעות ושליליות כה רבות. פשוט אל תשחקו את משחקיהם, ובמקום זאת התמקדו בדברים מרוממים במקום לעקוב אחר חדשות שליליות מעין אלה.
אתם עשויים לקחת כותרות רעות אלה כסימן ברור שאכן משהו גדול נמצא מעבר לפינה. אחרת, אלה הדבקים במשחק הישן לא יעשו כזה מאמץ להציף אתכם עם חדשות רעות.
חודש ספטמבר עומד להיות אבן דרך מאוד חשובה עבורכם ברמות שונות. ציר הזמן בו אנו כרגע ממוקדים - ואשר יש לו את הפוטנציאל הגדול ביותר להגשמה - מוביל אתכם לחודש של שינויים רבים גם בעולמכם הפנימי וגם בחיצוני.
עולמכם הפיננסי יתחיל סוף סוף את התמרתו לנצח.
מרבית מהמטבעות שלכם ישוערכו ואתם תרוויחו הרבה מכך. שערוך זה של מטבעות צפוי להיות דוגמה טובה לאחת מהתוצאות החיוביות של האנרגיות הנכנסות.
אנו ממהרים להוסיף שהתרוממות עולמכם הפנימי והחיצוני תהווה את הבסיס לתחילתה של משימת המגע הראשוני, בו אנו נפגוש אתכם על בסיס אישי.

אין אנו מתכוונים לבצע טיסות או נחיתות מסיביות כיוון שהאנושות עדיין אינה מוכנה לאירועים מעין אלה. במקום זאת, אנו נתחיל ליצור קשר עם אותם אחים ולאחיות האנושיים אשר פיתחו רמה מסוימת של תודעה אשר תאפשר להם להתמודד במפגש פנים מול פנים עם משפחת הכוכבים שלהם.
אל תשפטו את עצמכם אם עדיין אינכם מוכנים למגע הראשוני בחודש ספטמבר. אנו מבקשים את סבלנותכם ואת אמונכם. בבקשה, היו סמוכים ובטוחים שאנו יודעים בדיוק מתי, איך ועם מי אנו ניצור מגע.
אלה מביניכם אשר ייצרו את המגע הראשוני איתנו יידעו את חבריהם אחיהם ואחיותיהם האנושיים על חוויותיהם. הם יוודאו שהובאה האמת לידיעת כולכם. אינכם לבד ביקום.
הזמן המיידי קדימה אוחז במחסנו הפתעות נעימות רבות עבורכם. אין זה משנה מה יופיע ואיזה ציר זמן יבוא לידי ביטוי, בבקשה אל תטילו ספק בעצמכם או בתוכנית האלוהית.
אתם ישויות רוחניות גדולות וכל דבר יתגלה באופן שהינו הטוב ביותר לכל אחד מכם, ועבור התמונה הגדולה.
הזמן בשל עבור האנושות לעשות את הקפיצה הגדולה קדימה ואתם מצוידים היטב לכך.
אנו תמיד לצידכם, מסייעים ומגנים עליכם. איננו יכולים לתאר במדויק את אהבתנו לכם, אבל אתם תראו זאת בעצמכם יותר ויותר באופן גלוי. ואנו מאד מצפים לכך.

באהבה כל כך רבה
אחיכם Ashtar


מתקשר: Philipp
 Translator: Gili   

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES