team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Saturday, July 27, 2013

Hebrew -- Ashtar מדבר: 24 ביולי 2013 – תקשורת בעידן החדשAshtar מדבר: 24 ביולי 2013 –  תקשורת בעידן החדש

אתם יודעים שאתם עומדים להיכנס לתקופה מרגשת ואנרגטית. שער האריות הוא ממש מעבר לפינה ומביא פרץ אנרגיה שאף פעם לא נחווה קודם לכן על הפלנטה היקרה שלכם. כולכם תפיקו תועלת רבה מפיצוץ זה של אנרגיות.

נשמח לראות שאתם משתמשים בזמן זה כדי ליצור קשר איתנו. השתמשו בזמן מקודש זה כדי להתחבר באופן פעיל עם האנרגיה שלנו. במקום לקרוא תקשורים שזוהי דרככם המועדפת ליצור קשר, נסו להשתמש בקשר ישיר וכווננו את האנרגיות שלכם.

זמן זה של שער האריות מסייע ועוזר לכם להשיג את החיבור הנכסף. ואם אתם תאפשרו לנו לרמוז לכם איך להתחבר איתנו ועם כל היש, אנו מאושרים לעשות זאת.

כמובן שאתם מחוברים עם כל היש בכל שנייה מחייכם הארציים. אף על פי כן, אתם בניתם מאוד בהצלחה אשליה אשר מרמזת שאתם נפרדים, אתם יודעים בלבכם שזה שום דבר אלא אשליה. למען האמת, אתם ניצוץ של המקור ונפרדות היא פשוט לא אפשרית - אתם לא יכולים לנתק את הקשר ביניכם ובין כל היש.

כתוצאה מכך, בכך שאנו מבקשים מכם להתקשר איתנו, אין אנו מתכוונים שאתם תקימו מחדש את הקשר איתנו כיוון שאתם אף פעם לא אבדתם את הקשר שלכם. אנו פשוט מתכוונים שאתם תשפרו את בריתכם המודעת איתנו, ואנו כאן היום כדי לסייע לכם להשיג זאת אם אתם מאפשרים לנו לעשות זאת.

ישנן דרכים רבות בהן אתם יכולים לשפר את הקשר שלכם איתנו. הטכניקה שלהלן היא רק דוגמה. השתמשו בכך כנקודת המוצא שלכם וגלו את הדרך האישית שלכם - אפשרו ללבכם להנחות אתכם ואתם לא תתאכזבו.

-          מצאו רגע של שקט והירגעו.

-          עמדו עם רגליכם ביציבות על הקרקע.

-          קחו כמה נשימות עמוקות.

-          דמיינו כדור אור יוצא מתוך לבכם ומקיף אתכם, זוהי ההגנה האישית שלכם.

-        הגדילו את ההגנה הזו בכך שתבקשו ממדריככם, מהמאסטרים הנעלים, מהמלאכים או מהמלאכים הראשיים להגן עליכם והגדירו את כוונתכם בתקיפות להתחבר רק עם ישויות של אור.

-          דמיינו כדור אור מעל צ'קרת הכתר שלכם ומשכו כדור אור זה לתוך לבכם. כדור אור מייצג את האור של כל היש.
-          אפשרו לכדור לעבור במהירות דרך גופכם למטה לתוך ליבה של גאיה.

-       דמיינו כיצד הלב של גאיה מתרחב בשל האור שלכם ומשכו אור זה במהירות בחזרה דרך גופכם לתוך צ'קרת הכתר שלכם.

-       הפעילו את צ'קרת הכתר שלכם עם אור זה: דמיינו את צ'קרת הכתר שלכם כצלחת שטוחה המתחילה להסתחרר. דמיינו כיצד צלחת מסתובבת זו מגבירה את האור הבהיר שמשכתם למעלה מליבה של גאיה לתוך צ'קרת הכתר שלכם, ומשכו אור בהיר זה לתוך ליבכם.

-          עכשיו קראו לקשר מסוים שהייתם רוצים לדבר איתו, או פשוט בקשו מאיתנו להגיע כדי לשוחח איתכם.

אתם יכולים להשתמש בטכניקה זו עבור כל סוגי תקשורת אבל בבקשה היו בטוחים שכל ישויות האור להוטות לענות לקריאתכם.

מדוע לא לשאול את גאיה מה שלומה? או פשוט לשלוח הלו למשפחת הכוכבים שלכם? מדוע לא ליצור קשר עם אחיכם ואחיותיכם מאגרטה, או עם  ממלכת העלפים?

האפשרויות הינן אינסופיות - והרגישו חופשיים פשוט לשחק כילדים. תיהנו בכך שתחקרו את אופן התקשורת החדש שלכם, אבל אל תגדירו את ציפיותיכם גבוה מדי - אתם תצטרכו קצת תרגול. ובכך אנו מתכוונים שאתם צריכים לתרגל לבטוח בעצמכם.

כל אחד מכם יכול ליצור קשר איתנו ובאותו אופן עם הכול שיש - אתם פשוט צריכים לנסות ולקבל את התוצאה. אולי אנו נבקש כמה מכם להפיץ את מילותינו אבל זו אינה המטרה העיקרית של תרגיל זה. כל זה הינו בשביל שאתם תיהנו באמצעות חיבור במודע עם משפחתכם.

אנו נענה לכל אחד ולכל קריאה אישית ובאופן הטוב ביותר עבור כל אחד מכם - פשוט בטחו בהליך. אם רק הייתם יודעים כמה אנו מצפים לקריאת הקשר שלכם!

ולבסוף, אל תשכחו שהקשר שלנו עובר בעיקר דרך ליבכם ולא באמצעות איתור החלליות שלנו בשמיים שלכם.

אני Ashtar אשר מספק לכם מסר זה כיוון שאנו להוטים לחזק את הקשר שלנו עם משפחתנו האהובה על פני השטח של גאיה. אנו סקרנים לראות כמה רבים מכם יגיעו בעקבות קריאתנו.

בקרוב אנו נתאחד, אבל עד אז, אנו היינו רוצים שתהיה לנו תקשורת רחבה ויותר ישירה עם כל אחד מכם.

עם כה הרבה אהבה
Ashtar

מתקשר: Philipp

 Translator: Gili

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES