team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Friday, July 26, 2013

Говорить Аштар: "Комунікація в Новому Віці" - 24 липня, 2013 Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535 Говорить Аштар: "Комунікація в Новому Віці" - 24 липня, 2013Ви знаєте, що ви входите у захоплюючий і енергетичний час. Ворота Лева зовсім близько і принесуть вибух енергії, яка ніколи не випробувалась раніше на вашій дорогій планеті. Ви всі отримаєте вигоду з цього вибуху енергій. 

Ми хотіли б побачити, що ви використаєте цього разу, щоб ввійти в контакт з нами. Використайте цей священний час, щоб активно з'єднатися з нашою енергією. Замість читання ченнелінгів, які ви вважаєте кращим шляхом контакту, спробуйте скористатися прямим зв'язком і налаштуйтеся на наші енергії. 

Цього разу Ворота Лева сприяють і допомагають вам досягти бажаного з'єднання. І якщо ви дозволите нам дати натяк на те, як з'єднатися з нами і Усім Сущим, ми щасливі зробити так. 

Звичайно ви сполучені з Усім Сущим кожну секунду вашого Земного життя. Хоча ви дуже успішно створили ілюзію, яка пропонує, що ви відокремлені, ви знаєте у вашому серці, що це ніщо окрім ілюзії. Воістину, ви - іскра Джерела і відділення просто не можливе - ви не можете розірвати зв'язки між вами і Усім Сущим. 

Тому, запитуючи вас про контакт з нами, ми не маємо на увазі, що ви повинні відновити з'єднання з нами, тому що ви ніколи не втрачали своє з'єднання. Ми просто маємо на увазі, що ви повинні збільшити свій свідомий альянс з нами, і я сьогодні тут для того, щоб допомогти вам досягти цього, якщо ви дозволите мені зробити так. 

Є велика кількість шляхів, завдяки яким ви можете поліпшити свій контакт з нами. Наступна техніка - тільки приклад. Використайте її як вашу відправну точку і знайдіть ваш власний індивідуальний шлях - дозвольте вашому серцю вести вас і ви не будете розчаровані. 

 • Знайдіть тихий момент і розслабтеся. 
 • Стійте вашими стопами твердо на землі. 
 • Зробіть декілька глибоких подихів. 
 • Уявіть м'яч Світла, який виходить із вашого серця і оточуює вас. Це ваш власний захист. 
 • Збільшить цей захист запитуючи у ваших Наставників, Вознесених Майстрів, Ангелів або 
 • Архангелів, щоб захистили вас і встановіть ваш твердий намір з’єднатись тільки з Істотами Світла. 
 • Уявіть м'яч Світла вище вашої коронної чакри і потягніть цей м'яч Світла у ваше серце. Цей м'яч Світла представляє Світло Усього Сущого. 
 • Дозвольте м'ячу пробігти через ваше тіло вниз до серця Гайї. 
 • Уявіть, як серце Гайї розширюється завдяки вашому Світлу і витягніть це Світло через ваше тіло у вашу коронну чакру. 
 • Активізуйте свою коронну чакру цим Світлом: Візуалізуйте вашу коронну чакру, як плоску тарілку, яка починає крутитися. Уявіть, як тарілка збільшує яскраве Світло, яке ви витягли із серця Гайї до вашої коронної чакри і тягніть це яскраве Світло у ваше серце. 
 • Зараз назвіть певний контакт, до кого ви захотіли б звернутися, або просто попросіть нас прийти на дружню розмову з вами. 
 • Ви можете користуватися цією технікою для усіх видів комунікації і будь ласка будьте упевнені, що усі Істоти Світла горять бажанням відповісти вашому виклику. 
Чому не запитати у Гайя, як вона це робить? Чи тільки посилати привіт до вашої Зоряної сім'ї? Чому не встановити контакт з вашими братами і сестрами із Агарти, або з царством Ельфів? 

Можливості нескінченні - і не соромтеся гратися подібно до дитини. Бавтеся досліджуючи ваш новий шлях комунікації, але не встановлюйте свої очікування занадто високо - вам треба ще практикувати. І цим ми зазначаємо, що вам доведеться практикувати, щоб довіряти собі.

Усі без виключення ви може встановити контакт з нами і Усім Сущим в цій формі - вам тільки доведеться пробувати і приймати результат. Можливо ми попросимо деяких з вас, поширювати наші слова, але це не первинна мета цієї вправи. Все, чим ви будете бавитися свідомо, з'єднує вас з вашою сім'єю. 

Ми дамо відповідь усім без виключення викликам індивідуально і шляхом, який кращий для кожного з вас, - тільки довіртесь процедурі. Якщо б ви тільки знали, з яким нетерпінням ми чекаємо ваших контактних викликів! 

Нарешті, не забувайте, що цей наш контакт проходить передусім через ваше серце, а не через наші космічні кораблі у вашому небі. 

Я - Аштар, хто передав вас це повідомлення, тому що ми горимо бажанням посилити наше з'єднання з нашою глибокого коханою сім'єю на поверхні Гайї. Нам цікаво подивитися, скільки вас йтиме за нашим викликом. 

Скоро ми возз'єднаємося, але доти ми хотіли б мати ширшу і прямішу комунікацію з кожним з вас. 

З великою любов'ю 
Аштар


Webpage: ASHTAR through Philipp Channeller: Philipp

Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES