team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Wednesday, June 19, 2013

Ashtar konuşuyor: Önünüzde uzanan zamanın genel açılımı - 19 Haziran 2013

Önünüzde uzanan zamanın genel açılımı - 19 Haziran 2013

Şimdi, bu zamanda, ışık işçileri arasında birçok belirsizlikler hüküm sürmektedir. Gerçekten kim olduğunuzu hatırlamanız önem taşımaktadır. Sizler, korku, endişe ve diğer tüm düşük salınımlı hislerin bilinmediği boyutlardan geliyorsunuz. Gerçek özünüz tümüyle saflığı içermektedir. Dürüst olmam gerekirse, siz asla hiçbir şeyden korkmazsınız. Olan herşeyi hissedemediğiniz gibi, gerçek özünüz ile kendinizi veya başka insanları yargılamanız mümkün değildir. Saflığınız eksiksizdir ve gerçek varlığınızdır.

Her an gerçek realitenizi oluşturan bu durumun farkındalığında olmak neden çok önemlidir?
Bu zamanda, sizi şüpheye düşürecek ve korkutacak birçok bilgi dolaşımı meydana gelmektedir. Ve, bu önümüzdeki günlerde daha da artış gösterecek. Adım adım yaklaşan ifşaat, onun gücünden etkilenen kimselerde ters tepkiler yaratmaktadır. Hatta sizler için bile, kardeşlerinize anlayış göstermek zor gelebilir. Onlar, yeni gelen sevgi enerjilerinin üstesinden nasıl gelineceğini bilmiyorlar. Onlar, güç yapılarının nasıl kırıldığını ve planlarının yürümediğini görmektedirler. Onlar, kaçınılmaz olana karşı direnç gösteriyorlar ve bunu yaparak durumları daha rahatsız edici bir hale geliyor. Sonuç itibarıyla, onlar negatif hislerini, bu durumdan sorumlu olarak gördüklerinin üzerinde yoğunlaştırıyorlar. Ve onlar esasen siz, ışık işçilerisiniz.
Endişe etmeyin. Hepiniz, bu hareketlerle rahat bir yol ile yüzleşecek kadar güçlü ve uyanmış durumdasınız. Ve oyunun sonunun kapıyı çalması bir an meselesidir.


İnsanlar, Dünya'nızdaki oyun hakkında, temel değerlerini sarsmaya neden olacak bilgiler alıyorlar. Bu insanlar, kendilerine sunulan gerçekleri kabul etmekte sorunlar yaşayacaklar. Realite ile ilgili açıklamaları destekleyen tüm kanıtlar olsa bile, onlar için gerçeği kabullenme acı ile bağlantılıdır. Eğer onlar Dünya'nızı gerçekten kimin kontrol ettiğini, uzun bir zaman nasıl köleleştirildiklerini ve haklarından mahrum olduklarını bulsalar, onların başlangıçtaki şüphelerinin çarçabuk değişerek yerini yeni duygusal reaksiyonlara bırakması sürpriz olmayacaktır: Korku, öfke ve ne yazık ki bazen bunu onlara açıkça yapanlara karşı kin bile besleyebilirler.

Bu zamanda, yol arkadaşlarınızın yanında durmanın ve gezegeninizdeki bu oyunu onlara hatırlatmanın göreviniz olacağını sizlere belirtmek istiyoruz. Onlara, şayet ışık ve karanlık birbirleriyle yüzleşmezse, bu oyunun işlemeyeceğini hatırlatın. Ayrıca onlara, tam olarak bu gezegene enkarnasyonlarından önce kuralları ve takım arkadaşlarının kim olduklarını bilen ölümsüz ruhlar olduklarını hatırlatın.

Sizin için kolay olmayacak. Birçok negatif reaksiyonlara maruz kalacaksınız. Yol arkadaşlarınızın oyunun gerçeği hakkında bilgi edinirken ve aslında ölümsüz ve tam ruhlar olduklarını öğrenirken ne kadar zorluklar yaşayacaklarını lütfen anlayınız. Biz, bunun içeride ve dışarıda birkaç türbülans yaratabileceğini görüyoruz fakat aynı zamanda sizin başarıyla üstesinden geleceğiniz, kısa bir aşama olacağını da görmekteyiz. Sizler üstadlarsınız ve şimdiye dek çok şeyler başardınız ve ayrıca bu zamanda yol arkadaşlarınıza da gerekli desteği vereceksiniz. Doğrusu, bu zamanda adım atarak görevinizi alıp ve yerine getirecek kadar güçlü varlıklarsınız.

Birçok çığır açacak vahiylerin önünüzde olduğunu bekleyin. İfşaatın yanlızca biz, yıldız kardeşleriniz hakkında bilgi içermediğini hatırlatmak isteriz. Bu, ifşaatın sadece bir parçasıdır ve özellikle neşriyatın planlanması, muhteviyat ve gezegeninizde gerçekleşen oyunun sonucu önemli etkenler teşkil etmektedir.

Bizim bakış açımız ile, nasıl evrim geçirdiğinizi ve ifşaatın meyvelerini görüyoruz. Biz, tüm bunları nasıl başardığınızı görüyoruz ve bu bizi çok mest ediyor ve büyük minnettarlık duyuyoruz. Siz başardınız, hepimizin sizlere inandığı gibi, sizlerde kendinize inanın.

Ve unutmayın: Asla, bir an bile yalnız olduğunuzu düşünmeyin. Bu yolu tek başınıza yürümek zorunda değilsiniz ve biz burada dikkatle sizin yanıbaşınızdayız. Eğer yardıma gerek duyarsanız, bizi davet edin, sizin için buradayız.

Ben Ashtar, sizi çok seven, takdir eden ve kelimelerle ifade edemeyecek kadar gurur duyan, kardeşiniz.
Kalbimin derinliklerinden gelen sevgiyle,
Ashtar.

Kanal: Philipp

Translated from English to Turkish: Mahmut Kılıçlıoğlu

Available in 20 languages

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES