team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Wednesday, June 19, 2013

Ashtar מדבר: 12 ביוני 2013 – ההתמרה של עולמכם הפיננסי כבסיס לגילוי.

-- 
Ashtar מדבר: 12 ביוני 2013 – ההתמרה של עולמכם הפיננסי כבסיס לגילוי.
כרגע, דברים רבים מתרחשים בעולמכם, אשר גורמים לרבים מכם ספק בתוכנית האלוהית. רבים מכם שואלים, איך זה יכול להיות, שאנו מדברים על אהבה ושלום, מבטיחים לכם דברים נהדרים ביותר, בשעה שלכאורה תוהו ובוהו, אלימות, שלטון דיכוי בכל רחבי העולם.
בבקשה הבינו, זו התנשפותם האחרונה של אנרגיות האופל. כל דבר, שמוצאו אינו מהאור יישטף או יותמר עכשיו. הוא מתנגד להתמרתו, לוחם ועומד עד האחרון. אך גורלו חתום. אנו רואים את הפתרונות עבור העימותים בעולם, לא רק בתורכיה ובסוריה, אשר עכשיו הכי מעסיקים את התקשורת שלכם. גם העימותים בין המינים, קבוצות אוכלוסייה שונות ודתות. אנו רואים איך עימותים אלה נמסים ומה עולה מחדש על אדמתם. וזה ייחודי לעולמכם: שלום חסר תקדים מחכה לכם.
אתם שואלים, "מתי?". ובכן, זה תלוי במידה רבה בכם. שלחו החוצה את האור שלכם ואת אהבתכם ותסייעו להתמיר את כל האנרגיות השליליות בעולמכם. אנו די פעילים בהבאה פנימה של האנרגיות של השמש המרכזית שלכם, אבל הג'וב שלכם הינו ההתמרה האמיתית, העיגון והשגשוג של אנרגיות אלה המגיעות.  ואם מותר לנו להגיד, למעשה, זו חובתכם העיקרית, מבלי להתייחס לשאר המשימות הנוספות שלקחתם עליכם.
ברגע זה, אנו לא רוצים להעמיק בתוך העניינים העולמיים בפועל שלכם, אלא לידע אתכם מה עומד מולכם בקדמת דלתכם. כיוון שזה ישפיע במידה ניכרת על ההתמרה שתוארה כרגע.
סיפרו לכם כי התמרתה של המערכת הפיננסית שלכם היא עסקה סגורה ורק מחכה ליישומה. כמו כן, סיפרו לכם, שלאנשי האופל אין יותר כוח לעכב או למנוע זאת יותר. את זה אנו יכולים לאשר ואתם גם תבינו, מדוע זה כה חשוב. בימים ובשבועות הבאים, אתם תלמדו יותר על כך ואפילו טוב יותר, אתם תחוו זאת. אנו מצפים לראות, איך אתם משפשפים את עיניכם בחוסר אמון, שואלים את עצמכם: " האם זה אמיתי שם? האם אנו חולמים?". אחרי תקופה קצרה, אתם תימלאו באושר ותהיו לגמרי נרגשים. זה לכשעצמו ירומם אתכם הרבה והרטטים שלכם יעלו לכוח גבוה יותר. ומדוע אני, Ashtar, מספר לכם זאת? כיוון ששמחה זו שאתם תחוו עם הצגתה של המערכת הפיננסית החדשה היא קריטית לחלוטין, והבסיס לכך שהגילוי יכול להתרחש.
נכון לעכשיו, מרבית האנושות מאמינה שזה אפשרי, לא להיות לבד ביקום. אף על פי כן, ישנו הבדל אם אחד אינו מונע או מאמין. מה אתם חושבים יקרה, אם אנחנו עכשיו נבצע טיסת הצדעה המונית? האם מרבית האנשים יגיבו בפחד ובאימה? איך תגיב המערכת הפיננסית הקיימת שלכם? האם התוצאה לא תהיה יותר אלימות ותוהו ובוהו?
ועכשיו שאלו את עצמכם, איך זה יהיה אם האנושות מורמת בתחילה על ידי מערכת פיננסית חדשה והוגנת. האם שמחה ואושר יהיו קונצנזוס על כך שהאזיקים הישנים של המערכת הכלכלית הלא הוגנת הוסרו וכל אחד מרגיש שהחדשה משחררת אותו מעול העבדות. האם כמו כן אינכם חושבים, שזה אוטומטית יפתור רבות מבעיותיכם הנוכחיות? ובהתבסס על כך, האם הגילוי שמשפחת הכוכבים נמצאת כאן ופעם נוספת רוצה להתאחד איתכם, יתקבל בצורה הרבה יותר טובה?
לכן, אנו יכולים לאשר, את מה שאחרים דיווחו ורבים מכם כבר נחשו: גילוי יתרחש, ברגע שהצעדים הנדרשים ליישום המערכת הכלכלית החדשה וההוגנת, התרחשו בהצלחה. לאחר מכן, אנו יכולים להגיע אליכם ולהציג לכם את כל מה שאנו כבר הודענו לכם.

ומנקודת המבט שלכם, הדבר הנהדר ביותר הוא, קרוב לוודאי, שאנו מדברים עליו שבועות ולא שנים, עד שההתמרה היסודית של המערכת הכלכלית שלכם צוברת מהירות והופכת להיות גלויה לכל אחד. ואם אבן זו מתגלגלת, אתם יכולים להיות בטוחים שגם הגילוי לא יהיה רחוק מלהגיע.
אני מאוד מקווה שמסר זה יגרום לכם שמחה. כיוון שזה מה שממשיך בחייכם על הפלנטה הזו: מצאו שמחה בחייכם והתמקדו עליה.
באהבה העמוקה ביותר
שלכם Ashtar
מתקשר: Philipp


Translator: Gili

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES