team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, June 27, 2013

Говорить Аштар: «На часі плани на майбутнє, яке лежить прямо перед вами» – 19 червня 2013 Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535 Говорить Аштар: «На часі плани на майбутнє,  яке  лежить  прямо перед вами»  – 19 червня 2013

Зараз, в цей час, де переважає багато невпевненості  серед робітників світла, важливо, щоб ви пам'ятали, ким ви дійсно є. Ви приходите із вимірів, де страх, тривога і усі інші низькі  почуття невідомі. Ваша істинна суть – тотальна  чистота. Ви ніколи не боїтеся чого-небудь, щоб бути чесним. Для вашої істинної суті неможливо осуджувати  себе або  інших людей, також як і  не відчувати Усього Сущого. Ваша чистота повна і ви істинна істота.

Чому  це так важливо зараз, щохвилини,   усвідомлювати цей факт, єдину  істинну  реальність ? В цей час в кругообігу знаходиться багато інформації, яка  повинна  змусити вас сумніватися і боятися. І вона буде  збільшуватись  в майбутні дні. Розкриття, яке прибуває крок за кроком на поверхню, створить реакцію  "бумеранга" в тих, на кого впливає влада. Навіть якщо це, можливо, і  важко для вас, покажіть  розуміння цього для ваших братів і сестер. Вони не знають, що робити  з  поступаючими енергіями Любові. Вони бачать, як їх  структури влади розвалюються  і їх плани не здійснюються. Вони опираються  неминучому  і  їх ситуація стає некомфортною. В результаті,  вони  проектують  свої  негативні почуття на тих, хто, на їх думку, відповідальний за  ситуацію. І це - головним чином ви, робітники світла.

Не хвилюйтеся. Ви  усі - досить сильні  і пробуджені, щоб дивитися прямо у вічі цим діям  без поспіху. І кінець цієї гри – неминучий стук у двері.

Багато не треба, щоб звичайні  люди отримали  інформацію про гру у вашому світі, і це викличе  сумнів в їх основних цінностях. Ці люди матимуть проблеми, щоб прийняти правду, яка  надана  їм. Навіть з усіма доказами, що доставлені для  підтримки  твердження відносно  реальності, для них прийняття правди пов’язане  з болем. Якщо вони з'ясують, хто дійсно управляє вашим світом, як вони були поневолені з давніх пір, і позбавлені  їх прав, не дивно, що вони швидко переключаться після початкових сумнівів до наступних емоційних реакцій: страху, гніву і  жалю, а іноді навіть ненависті  до тих, хто очевидно зробив це над  ними.

Ми нагадуємо вам, що це буде ваше завдання на цей момент, щоб підтримати ваших ближніх і нагадати їм про цю гру на вашій планеті. Нагадайте їм, що ця гра не може працювати, якщо світло і темрява не зможуть зіткнутися один з одним. Також нагадайте їм, що вони  усі -  безсмертні духи, хто знав точно перед їх втіленням на цій планеті, якими  будуть правила і ким є їх товариші по команді.

Це не буде легко для вас. Багато  з негативних реакцій  відносно  правди вашого існування, впаде на вас. Зрозумійте, як важко  для ваших ближніх отримати правду про гру і практично не переводячи подиху  дізнатися  ким вони по справжньому є, а саме безсмертними, повними  духами. Ми бачимо, що це, можливо, створить деяку  турбулентність  всередині і назовні, але ми також бачимо, що ви успішно здолаєте цю  коротку фазу. Ви - майстри і ви вже досягли стільки, що ви також зрозумієте  цю підтримку для ваших ближніх  і цього разу. Воістину, ви такі  могутні, що безтурботно підійшли до цього часу, приймаючи  ваші завдання і їх виконання.  

Трохи почекайте  і інноваційні одкровення будуть прямо перед вами. Ми нагадуємо вам, що розкриття  включає не лише  інформацію про нас, ваших зоряних братів і сестер. Це тільки частина розкриття  і зокрема публікації про мету, вміст і результат гри, яка має місце на вашій планеті, - важливі інгредієнти.

З нашої перспективи, ми бачимо вашу  еволюцію і плоди  розкриття. Ми бачимо, як ви здолаєте це з помітним успіхом  і це запускає наш великий вияв захоплення і вдячності. Ви досягнете успіху  вірою  в себе, оскільки ми усі віримо у вас.

І не забувайте: ніколи, ні  одного моменту ви не буваєте одні. Вам не треба проходити цей шлях самотнім  і ми знаходимося  тут дуже близько на  вашій стороні. Звертайтесь до нас, якщо вам потрібна  допомога  і ми знаходимося тут для вас.


Я - Аштар, ваш брат, який дуже любить вас, захоплюється вами  і такий  гордий за вас, що  не можна  висловити словами.
У найглибшій, щирішій любові
Аштар.

Webpage: ASHTAR through Philipp


 Channeller: Philipp

Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES