team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Sunday, June 16, 2013

Говорить Аштар: " Перетворення вашого Фінансового Світу, як Основа для Розкриття" – 12 червеня, 2013

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535 

Говорить Аштар:  " Перетворення вашого Фінансового Світу, як Основа для Розкриття" – 12 червеня, 2013


В даний момент відбувається багато чого  у вашому світі, що викликає у  багатьох з вас сумніви  у божественному плані. Багато хто з вас запитує, як  це може бути, що ми говоримо про любов і мир, обіцяючи вам найдивовижніші речі, тоді як у всьому світі очевидний хаос, насильство і  утиск прав.  

Зрозумійте, що це останній подих темних енергій. Все, що не від світла,  зараз буде вимиватися або перетворюватися. Це протистоїть  його перетворенню, бореться і стоїть аж до останнього. Але його доля вирішена. Ми бачимо рішення для всесвітніх конфліктів, не лише в Туреччині і Сирії, якими зараз найбільше зайняті  ваші ЗМІ. Також, конфлікти між жінками і чоловіками, групами різного населення і релігіями. Ми бачимо, як  конфлікти, які нещодавно з'явилися на  землі, м’якшають. І це унікально для  вашого світу: вас чекає безпрецедентний мир.


Ви запитуєте, «Коли?». Це  дуже залежить  від Вас. Посилайте  ваше світло і вашу любов і допоможіть перетворити усі негативні енергії у вашому світі. Ми дуже активні у внесенні енергій вашого центрального сонця, але реальне перетворення, закріплення і процвітання поступаючих  енергій,  - ваша робота. І якщо  дозволите сказати нам, це фактично ваш головний обов'язок, незалежно  від  інших завдань, які  ви додатково прийняли.  

В даний момент  ми не хочемо заглиблюватись  у ваші фактичні світові справи, але інформуємо  вас, що знаходиться  безпосередньо перед вашими дверима. Оскільки це значно впливає якраз на описане перетворення.

Вам сказали, що перетворення вашої фінансової системи - зроблена угода і тільки чекає виконання. Також вам сказали, що темні  сили  не мають  більше ніякої влади, щоб затримати або запобігти цьому. Це ми можемо підтвердити і ви також побачите, чому це так важливо. У наступні  дні  і тижні ,  ви дізнаєтеся більше про це і навіть краще, ви випробуєте це. Ми сподіваємося подивитися, як ви протираєте очі від  недовіри, задаючись питанням: «Чи це реально?  А може  я сплю"? Після цієї короткої фази вас захлесне щастя і хвилювання. Це само собою підніме вас набагато вище і ваші вібрації стануть  високопотужними. А що роблю я, Аштар, розказати вам? Оскільки ця радість, яку ви випробуєте з введенням нової фінансової системи, являється абсолютно критичною  і  основою для  того, щоби відбулося розкриття.

В даний момент, більшість людства вважають, можливо, що вони не самотні у всесвіті. Проте, є різниця між тими, хто заважає цьому  або вірить. Що ви думаєте станеться, якщо ми зараз виконаємо масовий проліт? Чи не буде реакцією більшості людей  страх і терор? Як би реагувала  ваша існуюча фінансова система? Хіба це не призвело  б до більшого насильства і хаосу?

А тепер  запитайте себе, на що буде схоже,  якщо людство  спочатку установить нову  справедливу фінансову систему. Якщо радість і щастя будуть консенсусом того, що усунені старі окови несправедливої економічної системи  і кожен відчуває, що нова система  звільняє його від хомута рабства. Чи не думаєте ви також, що це автоматично вирішить багато з ваших поточних проблем? І засноване на цьому  розкриття, що  ваша зоряна сім'я  тут і  знову  хоче  об'єднатися з вами, чи буде  загальновизнаним більшістю?


Отже ми можемо підтвердити, що  повідомляли інші і багато з вас вже здогадуються: Розкриття відбудеться, як тільки будуть успішно зроблені необхідні кроки для  імплементації нової, справедливої економічної системи. Потім ми можемо прийти до вас і представити вас  усім тим, кого ми вже анонсували вам.

З  вашої точки зору, ймовірно найдивовижнішою  річчю стане те, що ми говоримо про тижні, а не роки  до цього фундаментального прискореного перетворення вашої економічної системи, яка   стане  видимою  для кожного. І якщо цей камінь покотиться, то ви можете бути упевнені, що  скоро настане і  розкриття.

Я дуже сподіваюся , що це повідомлення принесе вам радість. Оскільки  триває  ваше життя на цій планеті, то шукайте радість  у вашому житті і фокусуйтеся  на ній.

У найглибшій любові

Ваш Аштар


Channeller: Philipp
Переклад: Fedir


ET-FIRST CONTACT ON BBS-RADIO avatar.jpg
Broadcasting  Schedule:
Mondays at 11 AM PST / 2 PM EST / 20:00 CET via: www.findingvoicesradio.com
Thursdays at 1 PM PST / 4 PM EST / 22:00 CET via: http://www.bbsradio.com/bbs_talk_radio_station1.php
Sundays at 10 AM PST / 1 PM EST / 19:00 CET via www.findingvoicesradio.com
People can donate to maartenhorst@zeelandnet.nl via PayPal.

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES