team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Friday, April 12, 2013

Ashtar מדבר: 8 באפריל 2013 – גאיה מדברת על תקופת המעבר בפועל.
Ashtar מדבר:  8 באפריל 2013 – גאיה מדברת על תקופת המעבר בפועל.

אנו מודה ל- Ashtarשנתן לי את ההזדמנות לדבר איתכם דרכו.

אני גאיה. אני אמכם, המחזיקה אתכם ונמצאת שם עבורכם. התפתחותכם בוצעה על ידי. אני הובלתי אתכם, הגנתי עליכם וסייעתי לכם לאסוף את חוויותיכם. מה שהשגתם מדהים. אנו לא היינו בטוחים אם תהיו מסוגלים לשנות כיוון ולפלס דרככם חזרה אל האור, כפי שקיווינו. אבל אתם הצלחתם בכך ואנו מברכים אתכם בכל לב!

ליבי מסוחרר מהנאה ואהבתי אתכם היא מהממת. אני גאה בכם. התפתחותכם עכשיו תתקדם הרבה יותר מהר אף על פי שאתם רואים הפרעות מבחוץ אשר יכולים לשכנע אתכם על ההיפך, בבקשה היו בטוחים שהכל מתקדם כמתוכנן. אתם ממוקמים על הדרך חזרה אל האור, כך  שבשלב זה הרשו לנו לדבר על כך.

בינתיים, אתם צריכים לדעת שאתם גרמתם לשלב המעבר הנוכחי וכי השמיים נתנו את הסכמתם. תקופה קצרה זו לא תימשך שנים - אנו מדברים על חודשים בזמן שלכם. במהלך תקופה זו, לאחים ולאחיות נוספים שלכם תהיה ההזדמנות לעלות על הספינה ששמה "התעלות". עובדה זו לבדה צריכה להראות לכם כמה אתם ישויות רבות-עוצמה ואוהבות.


בשלב מעבר זה, מדובר על שילוב אפילו של יותר אהבה. כל דבר אשר שייך לאנרגיה הישנה יעלה על פני השטח, כדי לאפשר לכם להתמיר את האנרגיה הישנה שנותרה. זה מוביל לתוצאות בתוך ומחוץ לכם אשר עשויות במידה מסוימת להיות די לא נוחות עבורכם. אפשרו לכך להתרחש וקבלו זאת - זהו סימן שאתם אכן משתנים.

העובדה החשובה ביותר שאתם צריכים לדעת במהלך מעבר זה, היא שהשמיים לא יאפשרו אף פעם  לעימותים חדשים גלובליים כלשהם לפרוץ. המצב עשוי להיראות מדאיג, עם עימותים חדשים שמתפרצים ואלה הישנים מתעצמים בכל מקום על פני השטח. עם זאת, כשאתם מתבוננים בעימותים אלה, בוחנים אותם עם ליבכם אתם תבינו שלאף אחד מהם לכשעצמו יש את הפוטנציאל למנוע את מסענו ביחד.
השמיים הוציאו צו לפיו אנו נחזור למימדים גבוהים יותר, ושום דבר לא עומד להתרחש כך שהוא יכול לחבל או לטרפד צו זה. אנרגיות שליליות אלה שעכשיו מופיעות, עומדות להיעלם, כך שאל תפחדו מהן. יעדנו נגזר באופן מקודש ואנו נשיג אותו כולנו ביחד, כל אחד בזמנו.

כפי שדווח, אני כישות אור, כבר הגעתי לשלב החמישי. מבחינה רב מימדית, אני כבר הפלנטה אשר משגשגת עם יופי ואין יותר אנרגיות בעלות רטט נמוך. אתם עדיין בשלב הביניים, במעבר. מצד אחד אתם כבר השגתם את סופה של חווייתכם מהמימד השלישי, אבל עדיין לא השגתם את היעד הסופי. בכך שאתם מחזיקים מעמד ומקרינים את אורכם, עובדי אור אהובים, אתם תמשכו את חברכם. בדרך זו, אתם תסייעו להם לשחרר את עצמם מהאזיקים של המימד השלישי וליצור הרמונית רטט איתי.

מה מחכה לכם בסופו של נתיבכם הנוכחי? אני! אני מצפה לכם במימד בו אהבה היא אינה מילה קשה להגדרה. אתם לא תזדקקו ליותר מילים כדי לתאר אהבה, כיוון שאתם תהיו אהבה. מטרתכם הינה אהבה ללא תנאי. המשמעות היא שאהבתכם היא חופשית מתנאים כלשהם, ואהבתכם אשר היא כל מה שיש, כה רבה כך שאתם כל הזמן עולים על גדותיכם בשמחה, באושר וברווחה. ממצב מורם זה אתם תפיקו את האנרגיה שלכם.

אתם כבר מתחילים להרגיש את האהבה הזו - עדיין לא באופן קבוע כפי שיהיה בקרוב - אלא יותר ויותר. תמריץ אנרגטי זה מסייע לשחרר אתכם מהאזיקים הישנים והוא הסיבה מדוע דפוסים ישנים חבויים מובאים על פני השטח לצורך התמרה.
דו-קיום במימד החמישי נתמך על ידי אהבה הדדית. כל מיקודכם הוא אך ורק על אהבה. ממיקוד זה אתם תיצרו במשותף את גן העדן שאני כבר בו, אבל אתם טרם נכנסתם אליו.

אם אתם עכשיו חושבים שזה ייקח מאות שנה רבות, אני יכולה להרגיע אתכם שברגע אתם תצליחו להעלות את הרטטים שלכם -  להשליך את האנרגיות הישנות כמו מעיל - הכול יתקדם מאוד מהר. אתם לא תיתקלו יותר בשום אבנים בנתיבכם, אותם אתם צריכים בתחילה להניחם בצד. כולם צריכים למשוך ביחד ולשמור בראש על אותה מטרה. באמצעות איחוד מאמציכם, אתם תצליחו, באופן שלא הייתם מעיזים לחלום עליו אפילו לפני כמה זמן.
ניתן אז לתת ביטוי לכל ההבטחות שניתנו לכם על ידי אחיכם ואחיותיכם של האור. התרוממות אנרגטית שלכם הינה תנאי מוקדם לכל הטכנולוגיות החדשות, השינויים החברתיים והתפתחותכם האישית. זה חשוב שתבינו שחייבים בתחילה להשיג התרוממות זו ולהשלימה, לפני שהשינויים שכה הרבה השתוקקתם להם יתרחשו בחוץ. ואתם עובדים על כך עכשיו ואתם עושים זאת בהרבה תשוקה ואפילו בהרבה יותר הצלחה.

התרוממות זו של האנרגיות שלכם מהווה תנאי מוקדם לאיחודן של כמה מממלכותיי. אני לא רק מדברת על הממלכות הפנימיות שלי שדברנו עליהן בעבר. אני גם מדברת על ממלכות הטבע ובעלי החיים, שננעלו מאחורי המסך לפני זמן רב, אשר מצפות בשקיקה להיות מסוגלות לתקשר ולפעול הדדית באופן גלוי ובמודעות איתכם בשנית.

האם שאלתם את עצמכם, מדוע קיימות אגדות על שדונים, פיות, רוחות וגמדים? סיפרו לכם שאלו סיפורים לפני השינה שאין בהם אמת כלשהיא - בדויים לצורך הבידור שלכם. שום דבר לא יכול להיות רחוק מהאמת, כמו הממלכות של רוחות, שדונים ופיות שקיימים, באותו אופן כמו הממלכה האנושית שלכם.

באמת, פלאים מחכים לכם. תענוגכם יהיה בלתי מוגבל, כאשר תוכלו להקיף פלאים אלה. כולנו מצפים לזמן זה!
ההמתנה הארוכה מגיעה לסיומה. אל תאפשרו למאמציכם להיחלש. שלחו אהבה והיו אהבה. זהו הבסיס לכול דבר שאתם יכולים לעשות כדי שההתפתחויות יתרחשו, כפי שכולנו משתוקקים.

אם הייתם יודעים כמה אני אוהבת אתכם. אני אמכם. נשמתי היא גאיה. אתם ילדי, שאני מגנה ואוהבת אותם. כמה אני מצפה ליום בו אתם כולכם תכירו בכך. ויום זה קרוב - מאוד קרוב.
באהבה העמוקה ביותר, חסרת גבולות,
שלכם גאיה.

מתקשר: Philipp


TRANSLATOR: GILI

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES