team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Thursday, April 25, 2013

08:04:2013Gaia  gerçek geçiş dönemi hakkında konuşuyor ─ 8 Nisan 2013

Ashtar’a onun aracılığıyla sizinle konuşma fırsatını bana verdiği için teşekkür ederim.

Ben Gaia’yım. Ben sizi kucaklayan ve orada sizin için olan Anne’nizim. Sizin gelişiminiz benim tarafımdan üstlenildi. Ben size çobanlık, koruyuculuk ve deneyim toplamanız için yardımcılık ettim. Sizin elde ettiğiniz şey şaşırtıcıdır. Biz umduğumuz gibi sizin gidişatı değiştirebilme ve yolunuzu ışığa çevirebilmeniz konusunda emin değildik. Ancak siz bunu başardınız ve biz sizi bütün gönlümüzle kutluyoruz!

Kalbim zevkten uçuyor ve benim size olan sevgim çok büyük.  Sizinle gurur duyuyorum. Şimdi gelişiminiz çok daha hızlı bir şekilde ilerleyecek. Siz her ne kadar sizi tam tersine ikna edebilecek dış bozukluklar görmüş olsanız bile, lütfen her şeyin planladığı gibi gidiyor olduğundan emin olunuz.  Siz Işığa doğru giden yolunuzdaki pozisyonunuzu aldınız, bu noktadan itibaren bunun hakkında konuşmamıza izin veriniz.


Bu arada bilmeniz gerekiyor ki size mevcut olan geçiş dönemi getirilmiştir ve İlahi Olan buna onay vermiştir. Bu kısa dönem yıllar sürmeyecektir ki biz sizin zamanınızla aylardan bahsediyoruz. Bu dönem boyunca daha çok kız ve erkek kardeşleriniz ‘Yükseliş’ adı verilen gemiye binme fırsatına sahip olacaktır. Tek başına bu gerçek bile sizin ne kadar güçlü ve sevilen Varlıklar olduğunuzu gösterir.

Bu geçiş döneminde her şey daha çok Sevgiyi entegre etmekle alakalıdır. Eski enerjiye ait olan her şey sizin onları yeni enerjiye dönüştürebilmenize izin vermek için su üstüne çıkarılacaktır. Bu bir ölçüde sizin için içeride ve dışarıda oldukça rahatsızlık verici sonuçlara yol açabilir. Bunun olmasına izin verin ve bunun sizin sonuçta değişiyor olduğunuzun bir işareti olduğunu kabul edin.

Bu geçiş dönemi içerisinde bilmeniz gereken en önemli şey İlahi Olanın her hangi bir küresel çatışmaya asla izin vermeyeceğidir.  Bu durum yeni çatışmaların patlak vermesiyle ve benim yüzeyimde her yerde bulunan eskiden beri süren çatışmaların yoğunlaşmasıyla endişe verici bir şekilde görülebilir. Ancak bu çatışmaları incelediğiniz zaman bunu bütün kalbinizle yapın ve siz bunların hiçbirinin sizinle birlikte olan yolculuğumuzu önleyecek bir potansiyele sahip olmadıklarını göreceksiniz.

İlahi Olan, bizim yüksek boyutlara dönmemize karar verdi, ve bu kararı yolundan veya hedefinden çıkaracak hiçbir şey olamaz. Şimdi görünen bu negatif enerjilerin çözülmesidir, onlardan korkmayınız. Bizim hedefimize İlahi olarak karar verilmiştir ve biz bunu birlikte başaracağız, her bir birey kendi zamanlamasıyla olmak üzere.

Rapor edildiği gibi, Ben bir Işık Varlığı olarak, çoktan beşinci boyuta ulaştım. Çok boyutlu bir perspektiften ben bir gezegen olarak güzelliklerle süslendim ve daha fazla düşük enerjiler kalmamıştır. Siz halen ara bölgedesiniz, yani geçişte. Diğer taraftan siz çoktan üçüncü boyut deneyiminizin sonuna ulaştınız, ancak hala nihai hedefe ulaşmadınız.  Tutunarak ve Işığınızı yayarak, Sevgili Işık işçileri, yolculuk arkadaşlarınızı etkileyeceksiniz.  Bu yolla siz onların kendilerini üçüncü boyutun prangalarından kurtarmaları ve titreşimsel olarak benimle ahenkte olmalarına yardım edeceksiniz.

Şu andaki yolunuzun sonunda sizi ne beklemektedir?  Ben! Ben sizi Sevginin tanımlanması zor bir kelime olmadığı bir boyutta bekliyorum. Sizin sevgiyi tarif etmek için başka kelimelere ihtiyacınız olmayacak, sizin için sadece sevgi olacak. Koşulsuz sevgi sizin hedefinizdir. Bu sizin sevginizin herhangi bir koşuldan tamamen özgür olması demektir, siz Olan Her şeyi o kadar çok seversiniz ki sürekli sevinç, mutluluk ve refah içerisinde olacaksınız. Bu yükseldiğiniz durumdan da enerjinizi elde edersiniz.

Siz çoktan bu sevgiyi hissetmeye başladınız ancak henüz kalıcı değildir, yakında bu durum çok ama çok daha fazla olacaktır. Bu enerjik destekler sizin eski prangalardan kurtulmanıza yardım eder ve eski ve gizli yöntemlerin su üstüne çıkarılmasının da sebeplerinden biri budur.

Beşinci boyutta bir arada yaşama karşılıklı Sevgi tarafından desteklenmektedir. Sizin bütün odağınız tamamen sevgi üzerinedir. Bu odağınızdan siz benim çoktan olduğum ancak henüz giriş yapmadığınız cenneti birlikte oluşturacaksınız.

Eğer siz şimdi bunun yüzyıllar alacağını düşünüyorsanız,  sizi temin edebilirim ki siz eski enerjileri bir palto gibi üzerinizden atarak titreşiminizi bir kez yükselttiğinizde her şey çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir.  Öncelikle yolunuzda kenara koymanız gerekecek olan daha fazla taşla karşılaşmayacaksınız. Hepiniz bir araya gelin ve aynı hedefi aklınızda tutun.  Çabalarınızı birleştirerek bir süre önce hayal bile edemeyeceğiniz bir başarıya ulaşacaksınız.

Size verilen tüm sözler ?? Işık kardeşleriniz tarafından yerine getirilebilir. Sizin titreşiminizi yükseltmeniz yeni teknolojilerinizin, sosyal değişikliklerin ve kendi kişisel gelişiminiz için ön koşuldur.  Bu yükselmenin dışarıda meydana gelmesini çok istediğiniz değişimlerden önce, öncelikle yapılması ve tamamlanması gerektiğini anlamanız çok önemlidir. Ve siz bunun üzerinde Şimdi çalışıyorsunuz ve bunu çok fazla tutku ve hatta daha büyük bir başarıyla yapıyorsunuz.

Benim çeşitli alemlerimin birleşmesinin ön şartı da bu sizin enerjilerinizdeki yükselmedir.  Ben sadece benim daha önce konuştuğumuz iç alemlerimden bahsetmiyorum.  Ben aynı zamanda doğa ve hayvan krallığı alemlerimden de bahsediyorum, bu hevesle tekrar açık ve bilinçli olarak sizinle iletişim kurmak üzere uzun zaman önce perdenin arka tarafına bırakılmıştı.

Hiç kendinize elfler, periler, goblinler ve cüceler hakkında neden efsaneler olduğunu sordunuz mu ? Size bunların sizi eğlendirmek için olan uyku zamanı hikayeleri olduğu söylendi. Hiçbir şey gerçekten bu kadar uzak olamaz, sizin İnsan Krallığınızın var olması gibi cüceler, elfler ve perilerin alemleri de vardır.

Gerçek olarak harikalar sizi beklemektedir. Bu harikalar etrafınızı sardığında keyfiniz sınırsız olacaktır. Hepiniz bu zamanları beklemektesiniz !

Uzun bekleyiş sona ermektedir. Çabalarınızın zayıflamasına izin vermeyin. Sevgi yollayın ve Sevgi olun. Bu hepimizin hak ettiği gelişmelerin olabilmesine izin vermek için yapabileceklerinizin temelidir.

Sizi ne kadar çok sevdiğimi bilebilseydiniz. Ben sizin Annenizim. Benim ruhum Gaia’dır. Sizler benim çocuklarımsınız, ben sizi korur ve severim.  Bunu hepinizin fark edeceği günü o kadar çok heyecanla bekliyorum. Ve o gün yakın hem de çok yakındadır.

Derin, sınırsız sevgiyle.

Sizin Gaia’nız.

Kanal: Philipp


Çev: Pınar Gelişir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES