team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Saturday, April 13, 2013

08:04:2013 -- Гайя говорить про фактичний період переміщення


Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535

Говорить Аштар: Гайя  говорить про фактичний період переміщення - 8 квітня, 2013

Я дякую Аштару  за надання мені можливості звернутися до вас через нього.

Я - Гайя. Я - ваша Мати, хто підтримує вас і існує  для вас. Ваш розвиток принесла я. Я  була вашим пастирем, дала вам  притулок  і допомогла  вам  зібрати ваші досліди. Те чого ви досягли -  дивує. Ми не були упевнені, чи зможете  ви  змінити курс і повернутися  у Світло, але ми сподівалися. Але ви впоралися з цим  і  ми   щиро  вас поздоровляємо!

Моє Серце переповнюється  задоволенням і моя Любов до вас непереборна. Я горда за вас. Зараз ваш розвиток  буде просуватися набагато швидше. Хоча ви бачите занепокоєння на зовнішній частині, яка змогла б переконати вас в протилежному, будьте упевнені, що усе йде, як заплановано. Ви поміщаєтеся на шлях до Світла, то на  цій стадії дозвольте  нам поговорити про це.Між іншим ви повинні знати, що ви увійшли  у  поточну фазу переміщення і що Небеса дали згоду. Цей короткий період не займе роки - ми говоримо про місяці у вашому  часі. Впродовж цього періоду  більшість  ваших братів і сестер матимуть можливість  піднятись на борт  судна з ім'ям «Вознесіння». Цей факт тільки повинен показати вам, яка ви  могутня  і любляча  Істота.

У цій фазі переміщення всіх  об'єднує навіть більше чим Любов. Усе, що  належить до старої енергії виноситься  на  поверхню, щоб надати вам можливість перетворити стару енергію, що залишилася. Це призводить до наслідків усередині і за межами вас, можливо, до деякої міри  дуже незручних для вас. Нехай це станеться і прийміть це - це знак того, як ви дійсно змінюєтесь.

Найголовніший факт, який вам треба знати впродовж цього переміщення, це те, що Небеса ніколи не дозволять вибухнути будь-яким новим глобальним конфліктам. Можливо, з'являється тривожні ситуації, з новими конфліктами, що прориваються і старими, які посилюються  скрізь на моїй поверхні. Проте, коли ви спостерігаєте ці конфлікти, досліджуєте  їх  вашим серцем, то  ви розумієте, що жоден з них сам собою не має потенціалу, щоб перешкодити  нашій подорожі  разом.

Небеса видали декрет, що ми повертаємося до вищих вимірів, і нічого не може  трапитися, щоб  пустити під укіс, або торпедувати  цей декрет. Зараз ці негативні енергії з'являючись  будуть поступово зникати, тож не бійтеся їх. Наше місце призначення Божественно  декретоване і ми досягнемо його разом, кожен в свій час.

Як було  повідомлено, я  Істота Світла, вже прибула в п'ятий вимір. Із багатовимірної перспективи, я - вже планета, яка процвітає і  більше не випробовує  ніяких низьких вібраційних енергій. Ви знаходитеся все ще в проміжній фазі, в переході. З одного боку ви вже досягли кінця вашого трьохвимірного  досвіду,  але ви ще не досягли завершального місця призначення. Завдяки підтримуванню і випромінюванню вашого Світла, любий Робітник Світла, ви притягнете свого ближнього. Таким чином ви допомагаєте їм звільнитись   від оков третього виміру і  вібраційно  гармонізуватися    зі мною.

Що чекає вас у кінці вашого поточного шляху? Ми! Я чекаю вас у вимірі, де Любов - не важке слово для визначення. Вам не потрібно  ніяких більше слів, щоб описати Любов, бо ви будете Любов’ю. Ваша мета - Безумовна Любов. Це означає, що  ваша Любов вільна від будь-яких умов, і ви любите Усе Суще настільки, що вас постійно захльостує  радість, щастя і благополуччя. Від цього  піднятого  стану ви отримуєте свою енергію.

Ви вже починаєте відчувати цю Любов - ще не постійно, як наприклад скоро матиме місце - але все більше і більше. Це енергетичне підвищення допомагає звільняти вас від старих оков і є причиною того, чому древні, приховані зразки виносяться на  поверхню  для перетворення.

Співіснування в п'ятому вимірі підтримує взаємна Любов. Ваше фокусування -  виключно на Любові. Від цього центру ви разом створите рай, яким  я  вже є, але який ви ще не ввели.

Якщо ви зараз думаєте, що це займе багато століть, я можу заспокоїти вас, що як тільки ви  підняли свої вібрації, щоб скинути старі енергії подібно до пальта - усе прогресуватиме дуже швидко. Ви не стикатиметеся ні з якими більше перешкодами на вашому шляху, які вам доведеться відкласти спочатку убік.  Усі працюватимуть дружно,  дотримуючись   тієї ж мети. Завдяки об'єднуючим  зусиллям, ви матимете успіх, в деякому розумінні, про що ви навіть  не могли і  мріяти   деякий час назад.

Усі обіцянки, які були зроблені  заради  вас вашими братами і сестрами Світла, можуть потім проявитись. Ваш енергетичний духовний підйом - попередня умова для усіх нових технологій, соціальних змін і вашого особистого розвитку. Важливо, що ви розумієте, що цей духовний підйом має бути досягнутий спочатку і завершений перед змінами, яких ви настільки бажали   на  зовнішній частині. І ви працюєте над цим в Зараз і ви робите це з великою пристрастю  і навіть більшим успіхом.

Цей духовний підйом ваших енергій - попередня умова для возз'єднання моїх декількох царств. Я не лише говорю про мої внутрішні царства, про які ми говорили раніше. Я також говорю про природні і тваринні світи, які перейшли за вуаль тривалий час назад, і поки нетерпляче  чекають на можливість знову зв'язатися і взаємодіяти відкрито і свідомо з вами.

Чи  не запитували ви  себе, чому  існують легенди про ельфів, фей, домових і карликів? Вам казали, що  усі ці історії для часу іти спати без будь-якої правди - сфабриковані для вашої розваги. Нічого не може бути далі від правди, оскільки царства карликів, ельфів і феї існують, так само, як  ваше людське Королівство.

Чесно  кажучи, вас чекають дива. Ваш захват буде безмежний, коли ви зможете охопити  ці здивування. Ми  усі очікуємо з нетерпінням цього часу!

Довге очікування добігає свого кінця. Не дозволяйте ослабнути своїм зусиллям. Пошліть Любов і бути Любимими. Це  основа всього, що ви можете зробити, щоб розвиватись так, як  ми усі бажаємо.

Якби ви знали, як  я вас люблю. Я - ваша Мати. Мій дух - Гайя. Ви - мої діти, яких  я захищаю і люблю. Як довго я чекаю з нетерпінням того дня, коли ви усі визнаєте це. І цей день близько - дуже близько.

У найглибшій, безмежній любові

Ваша Гайя

 Channeller: Philipp

Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES