team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Monday, March 4, 2013

UKRAINIAN -- Ashtar – 1 березня, 2013Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535


Ashtar talks March 1, 2013( 1 березня, 2013)


Ви  запитали  у нас, чому  так багато невідповідностей в нашому спілкуванні  з  вами. Чому   деякі повідомлення від  нашої сторони до вас точніші, ніж інші,  особливо відносно даних часу? Зрозумійте, що на нашій стороні усе відбувається в моменті Зараз. Коли ми повідомляємо вам певні події і з’єднуємо  їх з інтервалом часу, це  не те, що нам доведеться спочатку піти на  зустріч і визначити, що ми повідомляємо і як ми це робимо. Ми всі єдині і тому нам  не потрібно  домовлятись  заздалегідь про зв'язок. Дозвольте мені пояснити це трохи більше.


Звичайно ми знаходимося в тісному спілкуванні і обміні між нами. Звичайно ми "зустрічаємось", щоб обмінятись нашими поглядами на розвиток,  але для подій і їх вибору часу,  ми розглядаємо графік часу з найбільшим потенціалом розвитку від даної точки єдності. Іншими словами, нам не доведеться  домовлятися про специфічний графік часу і його комунікацію відколи є загальне розуміння такого   між нами. А зараз речі стають хитрішими, коли ми маємо намір спілкуватися   через наші канали.

Деякі ченелери,  не хочуть  повідомляти  специфічні графіки часу і ми повністю приймаємо їх вибір (пам'ятайте, ми шануємо ваш вільний вибір завжди і ніколи не гальмуватимемо цього!). Хоча ми приймаємо цей вибір, але він  викликає  деякі проблеми на нашій стороні відколи ми розуміємо, як важлива інформація про графіки часу для вас у вашому  поточному  стані  еволюції. Як повинні ми зробити зараз, якщо канал не хоче повідомити занадто специфічні графіки часу або графіки часу взагалі, однак, з іншого боку людство хоче бути інформованим про події і їх своєчасний розвиток? Ви бачите нашу дилему?

У такому випадку у нас більше можливостей  в описі графіків часу, пов'язаних з певними подіями. Ми не забезпечуємо вас через цей канал прямими пророцтвами і замість цього пробуємо підтримувати загальніший короткий огляд,  хоча все ще дуже точний. Цим ми пробуємо балансувати потребу в інформації про графіки часу і вільний вибір  нашого  ченелера. Навіть якщо ви "наполегливі" і запитуєте  у каналу раз у раз і знову, щоб забезпечити вас точнішою інформацією про графіки часу,  ми не можемо доставити її вам  через цей канал і шануємо  його вільний вибір. І так повинні  вважати і ви.

Ми не хочемо дезорієнтувати вас і ми не розчаруємо вас. Ваш розвиток дорогий для нашого серця і ми не дочекаємось, щоб побачити вас, які  розуміють єдину  правду, що ми всі одне ціле. Дозвольте розвиватись подіям, які ідуть своїм ходом, і цим ми не зосереджуємося тільки на Розкритті. Побачимо,  куди  вони занесуть  вас в наступний короткий час.

Із великою Любов'ю
ваш брат Ashtar

Ченнелер: Philipp

Webpage:ASHTAR TALKS 

Переклад: FedirNo comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES