team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Friday, March 15, 2013

Ashtar Speaks -- 3 March, 2013
Ashtar Speaks -- 3 March, 2013

Asthar Konuşuyor – "Meditasyonu Günlük Rutinlerinize Ekleyin"

Siz zihin/egonuzun rahatsızlığından kendinizi avutmak ve kalbinizin merkeziyle bağlantı kurmak için meditasyonunuza çok fazla zahmet koyuyorsunuz.

Siz barış ve huzurun sizinle akmasını amaçlıyorsunuz.Eğer biz sizin kalbinizin merkeziyle derinden bağlantı içinde olduğunuz bu safhalarda size ısrarla hatırlatırsak, siz gerçek ve bilinçli bir şekilde var olan her şey ve özellikle de bizimle, Işık Ailenizle bağlantılısınız. Biz bununla sadece bizimle bağlantılı olduğunuzu kastetmiyoruz. Gerçekte Biz sizi günlük meditasyonunuzu daimi imalar halinde oturtmanız için cesaretlendiriyoruz. Bunu yaparak değişik pozitif sonuçlardan yararlanacaksınız. İzin verin açıklayalım. Biz bu mesajların başlangıcında üzrerinde durduğumuz gibi izin verin bunu tekrarlayalım çünkü bu çok önemlidir. Siz meditasyonda kalbinizin içine doğru "erimeyi" amaçlıyorsunuz ve zihin yerine içinizin  farkındalığı üzerinde durmaya odaklanıyorsunuz. Siz kalp alanınızın sizin Doğru kendiniz olduğunu biliyorsunuz ve bırakın bu kontrol merkezinizi ortaya koyalım. Bu, sizin, olan her şeyle ve bu şekil ile Işık ailenizle bağlantınızdır.


Dahası, sizin kalp alanınız bu mesajların enerjisini özümsemenizi ve içinize süzülmesini sağlar. Zihin/egonuzun size ne dediğinin hiçbir önemi yoktur ki dahası sizin kutsal kalp alanınız kanal edilen herhangi bir mesajın kalitesi ve doğruluğunun kefilidir. Şimdi biz bu "kontrol merkezi" ile bunu boş bir odaya çekilip, günlük belirli bir meditasyon ritüeline ihtiyaç duymaksızın canlandırmanızı istiyoruz. Ve bu oldukça kolaydır çünkü hiçbir zaman nerede olduğunuzun önemi yoktur, izin verin tekrarlayayım: Daima kalbinizle bağlantı kurun. Bu nasıl işler? Eğer siz günlük rutinlerinizi takip ediyorsanız bu tekrarlamaları kısacık bir süre için durdurmayı deneyin.Biz "kısacık bir an"ı söylemekle sizin dilinizde kısa bir anı demek istiyoruz. Zamanınızın birkaç saniyelik "çabası" zaten yeterlidir.

Sizi çervreleyen bir noktanın, tercihen doğadaki mesela bir ağaç veya bir çiçek üzerinde odaklanın. Eğer siz buna benzer bir şey üzerinde odaklanacak bir şeye sahip değilseniz muhtemelen sadece gökyüzü ya da belki güzel bir bulut üzerinde odaklanmanız yararlıdır. Derin birkaç nefes alın ve izin verin nefesiniz kalp alanınızı dolaşsın. Kalbinizin nasıl genişlediğini hissedin. Nefesinizin kalbinizde nasıl altın bir ışık topunu aktifleştirdiğini imgeleyin. Bu altın topun kalp alanınızda nasıl ışıldadığını ve bütün vücudunu kapladığını imgeleyin. Işığın sizi nasıl güçlendirdiğini ve temizlediğini hissedin. Bununla siz sadece kendi iyi halinizi desteklemiyor ayrıca bilerek Işık Kardeşlerinizle de bağlantı kuruyorsunuz. Bizim hazzı ve saf neşeyi ki bu bizim sizinle bağlantı kurmamızı sağlıyor, taşımaya gönderen sizin bu ışımanız, sizin bu ışığınızın ışıldamasıdır.

Yapabildiğiniz kadar ışıldayın ve biz de yapabildiğimiz kadar size yaklaşabilelim bizim sevgili Işık Ailemiz.

Kocaman sevgilerle,
Kardeşiniz Ashtar


Kanallık eden: Philipp

Çeviri: SoulMATES


No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES