team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Wednesday, March 20, 2013

Ashtar Sohbetleri: Dönüşümünüz artarak belirginleşiyor 19 Mart 2013
Ashtar Sohbetleri:

Dönüşümünüz artarak belirginleşiyor - 19 Mart 2013
Ashtar:

Sizinle tekrar konuşmaktan keyif alıyoruz. Şu anki zamanda nasıl hissettiğinizi biliyoruz ki Mart Ekinoksunun Enerjileri çok güçlüdür - onlar şimdi artmış bir şekilde yüksektir, gerçi Mart Ekinoksundan sonra azalacaklar. Dıştaki değişimlere bakmak yerine, enerjilerin içinizde neden olduğu güzel dönüşümlere bakın- çoğunuz aynı hissedecek.

Biz size her zamankinden daha yakınız ve yeniden birleşmemizin keyif dolu beklemesindeyiz. Biz sizi koruyor ve size yardım ediyoruz. Daha önce defalarca anlattığımız gibi sizin insan kolektifiniz şu anda dönüşümün çok yoğun bir safhasından geçiyor.

Aynada kendinize bakın - birkaç ay önce nerede olduğunu görün ve bunu sizin şimdiki durumunuzla karşılaştırın. Başardığınız değişimleri görüyor musunuz? Ne kadar aydınlanmış olduğunuzu görüyor musunuz? Sonuç olarak eğer siz kesin eylemlerden, geçmişte size haz veren yiyecek veya içeceklerden artık keyif almadığınızı aniden fark ederseniz şaşırmayın.


Bu, doğal bir süreçtir - ne kadar ışık emerseniz ışıktan olmayan aktiviteler, yiyecek ya da içeceklerle o kadar az ilgilenirsiniz. Eğer siz bununla ilgili bir sorun yaşıyorsanız yardım için bize seslenin ve temizlik ve bedeninizin detoksifikasyonu (kirlerden arınma) için ricada bulunun. Bunu birkaç yoldan başarabilirsiniz. Siz uykuda olduğunuz zamanlar için bizim sizi şifa veren gemilerimizden birisine almamızı isteyebilirsiniz. Bizim sevgili Kardeşimiz St Germaine'in menekşe (mor) alevi ile çalışabilirsiniz ya da Başmelek Rafael'e Şifa Işığı olan Yeşil Işınları ile sizin üzerinizde çalışması için ricada bulunabilirsiniz. 

Bedeninizin dönüşümü geçici rahatsızlıklara neden olabilir ama bunu memnuniyetle kabul edin. Böyle yaparak siz geçişi kolaylaştıracak ve dönüşümün en kısa zamanda tamamlanmasını saylayacaksınız. Her bir insanoğlu bu dönüşüm aşamasından geçiyor ve çoğunuz bunu kabul ediyor ve açık bir kalple hoş görüyorsunuz, daha kolay ve daha hızlı bitiş çizgisine varacaksınız.
Kendi kendimize tekrar ettiğimizi biliyoruz. Siz, neden bu dönüşümün daha elle tutulur bir ispatının olmadığını sorabilirsiniz. Pekâlâ, bu uzunca bir süreçtir ki uzun bir zaman boyunca devam edecek. Birçok örnekte bir gecedeki dönüşümler olmayacak çünkü bu, bedeniniz için çok stresli olurdu, bu yüzden emin olun ve bu süreç sizin için en iyi şekilde gözükecek.

Hepimiz bu dönüşüme dâhiliz ve biz, sizin yıldız kardeşleriniz şifa bilgilerimizle size yardım ediyoruz. Rüya anlarınızda siz gemilere biniyorsunuz ve biz Işık ve Ses şifa teknolojimizle dönüşüm sürecinizi destekliyoruz. Siz sabahleyin kalktığınızda enerji dolmuş gibi hissedebilirsiniz ya da bütün gece çalışmış gibi yorgunluktan ölüyormuş gibi olabilirsiniz. Ancak bu iki duygu da bizim sizinle birlikte çalıştığımızın açık işareti olacaktır.

Bu andan itibaren siz dış dünyanızda dönüşüm sürecinin tam hızla ilerlediğine dair elle tutulur daha çok kanıtın farkına varacaksınız. Bütün dünya çapındaki hükümetler değişiyor, insanlar adil olmayan yaşam şartlarına karşı protestolar yapıyor. Kıbrıs, insanların eski enerji modellerinin sürdürülmesine nasıl tolare etmediklerinin çok iyi bir örneğidir.

Eski enerji altında çok acı çekmiş kişilerden para çalmak artık kabul edilebilir bir şey değildir ve yeni dönüşebilir enerjilerle sırada olan çözümler aranıyor. Bu çözümler biliniyor ve uygulanmak için hazırdır.

Kıbrıs'taki gelişimleri izleyin ve dünyanızın zaten ne kadar değiştiğini görün. Sadece birkaç ay önce küçük bir ülkenin azıcık bir etkisiyle dünya üzerindeki siyasetin kitlevi küresel etkilere sebep olacağına inanabilir miydiniz? Bütün Dünya Kıbrıs'ı, oradaki insanların nasıl isyan ettiğini ve onun sahip olduğu etkileri şimdi hayranlıkla izliyor.

Size dediğimiz gibi bütün bolluk programlarının temeli gerekli uygulamaları yapan sizler tarafından ayarlanıyor ve statükonun kabul edilmesi devamına gönülsüz olma ile belirleniyor. Bu, dönüşüm sürecinin nasıl işlediğidir - adım adım hızlanıyor ve dış dünyada giderek daha açık bir şekilde görülüyor.

Keşke siz ne kadar aşkla sevildiğinizi bilseniz! Biz gününüzün her saniyesi sizin tarafınızdayız. Biz sizi çok seviyoruz çünkü siz bizim ailemizsiniz.

Aşkla
Kardeşiniz Ashtar

Kanallık eden: Philipp

Web sayfası: ASHTAR through Philipp

Çeviri: SoulMATES 
 

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES