team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Sunday, March 24, 2013

Ashtar מדבר: 22 במרס 2013 – רודון (Rodon) מאגרטה (Agartha) מדבר על אנשיו.

Ashtar מדבר:  22 במרס 2013 – רודון (Rodon) מאגרטה (Agartha) מדבר על אנשיו.

Ashtar : עונג גדול הוא בשבילי לדבר איתכם בשנית. רודון מאגרטה עומד לצידי והוא היה רוצה לספר לכם יותר על אנשיו. לכן אני מעביר אתכם לרודון.

Rodon: אני רודון מאגרטה ואני מברככם מלב אל לב - בשפתינו אנו אומרים "אלוהה" ("Alaoh").

תודה לכם על ההזדמנות לאפשר לי לספר לכם יותר על אנשינו. אנו תמיד איתכם. אנו מסייעים לכם ואוהבים אתכם, ולכן זה תענוג גדול - וגם כבוד - שיש לנו תקשורת זו איתכם.


יום השיוויון במרס עבר ואתם הרגשתם את האנרגיות - עבור כל אחד באופן שהינו הטוב ביותר עבורם ובהתאם למצב התפתחותם. ראשית, אתם מרגישים את השינויים בעצמכם, לכן היכנסו לליבכם לגלות שינויים אלה. 

אנשים עכשיו לומדים יותר ויותר עלינו, אחיכם ואחיותיכם מכדור הארץ הפנימי. אנו אומה אשר לפני יובלות ביקרנו את פנים כדור הארץ. כאן "התיישבנו" וחיכינו, עד שאתם על פני השטח תהפכו מספיק מתקדמים כך שנוכל להתקשר בשנית איתכם. זמן זה הגיע עכשיו.

אנו יודעים כמה גם אתם מצפים לאיחוד מחדש זה,  למרות שעדיין אתם יודעים מעט עלינו. אבל הגיע הזמן בו אתם תלמדו יותר, כיוון שאין זה יותר אפשרי להסתיר את קיומנו תחת מעטה של חיפויים וסודות. זהו הזמן בו אמת זו צריכה להיחשף לאנושות.

אינכם לבד, לא ביקום ולא על גאיה. כאן על גאיה אתם שייכים למשפחה אנושית גדולה יותר אשר מתגעגעת להתאחד בשנית איתכם, למרות שלא הייתם מודעים לפני כן על קיומנו.

עם זאת, יש להרים את המסך. אנחנו נבצע את המגעים הראשונים עם שגרירים נבחרים אשר יקרבו את עולמותינו. לאחר מכן הם יספרו לכם עלינו, כך שתוכלו להתכונן לאיחודנו מחדש - אשר עומד להתרחש. כפי שכבר סיפרנו לכם, גם הגילוי כולל את האיחוד מחדש עם משפחתכם מכדור הארץ הפנימי.

ובכן, מי אנו? כפי שסיפרנו לכם, אנו נכנסנו לממלכות הפנימיות כדי למנוע מהאנושות לרדת לתוך חומר דחוס יותר. הפרדה זו מאחינו ומאחיותינו האהובים בכדור הארץ החיצוני הכאיבה לנו.

אבל אנו קיווינו שיום אחד שירידה לוליינית זו של האנושות תגיע לסופה, ותתחיל תגובה שכנגד. וזה התרחש, תודות להתפתחותכם. איחולים!

אנו מאושרים שהותר לנו לספר לכם יותר על עצמנו, ומציעים שאתם תיידעו את עצמכם באמצעות חקירה עלינו באמצעי התקשורת הכתובים ואז אתם תלמדו יותר עלינו.

ישנם כניסות מימדיות רבות לממלכתנו על כל יבשותיה. עם זאת, הן נשארות חתומות מכיוון שרמות האנרגיה האנושית צריכות בתחילה להיות מותאמות לנו לפני שאנו מסוגלים להתאחד.

החיים בממלכתנו מורכבים מאהבה ומשמחה. יש לנו באר של אור אשר מספק לנו אור וחום. ימות גדולות סובבות את מסת היבשות. בית מגורנו ובניינינו בנויים ממבנה גבישי בעל יופי בלתי יתואר.

איננו חווים מוות פיזי כפי שאתם יודעים אותו, כיוון שיש לנו "תקופת חיים" שונה אשר מתמשכת לדורות רבים. כשהזמן לחוויות חדשות עבורנו מגיע, אנו רק משנים את גופינו.

אנו חיים ביחד בהרמוניה ובאהבה הדדית. השותפויות שלנו מבוססות על המטרה לתרום להתפתחות הטובה ביותר האפשרית עבור כולם. בשבילנו, זה קריטי בעת בחירת שותף כי הקשר שלנו הוא קדוש כיוון שזה צריך להמשיך ולתמוך בהתפתחות של אנשינו. כל דבר נעשה באמצעות אהבה. כל פעולה, כל מחשבה וכל דבר שממשיך, מבוסס על אהבה. איננו מכירים רגשות של צרות עין, קנאה, צרה, פחד או כעס.

אם גופינו זקוק להתאמה אנרגטית, עומדות לרשותנו טכנולוגיות ריפוי. אלה הם חדרים מיוחדים בהם רוטטים קריסטלים, הפולטים אור וקול. זה משרת, לדוגמה, לאזן את אנרגית גופינו. כמוכם, יש לנו צ'קרות שאנו מהרמנים ומאזנים באמצעות הטכנולוגיות שלנו. הקול והאור עובדים כמו מפתח המאזן את החיבורים של הצ'קרות שלנו. התדרים הנכנסים מטהרים את גופינו וגורמים לאיזון של חוסר הרמוניה אפשרית כלשהיא.

אתם כבר מיודעים לטכנולוגיות אלה, ואתם עשויים גם לחבב את השימוש בהן לצורך תהליכי הריפוי שלכם. רק בקשו מאיתנו ואנו ניקח אתכם לשם במחזורי השינה שלכם - זהו התענוג שלנו לסייע לכם בריפוי ובאיזון הצ'קרות שלכם.

אין אתם צריכים להבין את מטרת טכנולוגיות ריפוי אלה הזמינות לכם. הן צריכות לסייע להתמרתכם, אבל לא לעשות זאת עבורכם, כיוון שאתם עצמכם מבצעים את ההתמרה. לכן אין זה אפשרי עבורינו, או לאחינו ואחיותינו הכוכבים, לעשות זאת עבורכם כיוון שזו תהיה התערבות באבולוציה שלכם, דבר שאינו מותר.

מידע זה צריך לעורר עניין במשפחת כדור הארץ הפנימי שלכם. זה צריך לפתוח את ליבכם ולעודד את היכרותנו, כיוון שבאמצעות תהליך זה מואץ איחודנו מחדש.

כל דבר הינו אהבה. הלכו אחר רגשותיכם ואפשרו לאהבה לשאת אתכם כיוון שיבוא יום בו יוגשם רצונכם להתאחד מחדש עם כל מה שיש.

אנו אוהבים אתכם מאוד ואנו מצפים לאיחודנו מחדש.

.
אלוהה (Alaoh)

אחיכם רודון.

מתקשר: Philipp
-- 
Translator: Gili

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES