team

We are in fact a team whether or not you realize it.

Ashtar Sheran

PrgInstructions HERE
Labels

Monday, March 25, 2013

22:03:2013 -- Родон із Агарти розповідає про свій народ

Ukrainian flag butterfly flying, isolated on white background Stock Photo - 15315535


Говорить Аштар: Родон із Агарти  розповідає  про свій народ - 22 березня, 2013

Аштар: Це  велике задоволення говорити з вами знову. Рядом зі мною Родон із Агарти і він хоче  розказати  вам більше про його народ. Тому я передаю вас Родону.

Родон: Я – Родон із Агарти, і я вітаю вас від Серця до Серця - на нашій мові ми говоримо "Alaoh".

Спасибі за можливість розказати вам більше про мій народ. Ми  завжди з вами. Ми допомагаємо вам і ми любимо вас, так це  велике задоволення - і честь також -, щоб мати цю комунікацію з вами.

Весняне Рівнодення  пройшло і ви відчули енергії - для кожного свої, у відповідності до їх стану розвитку. По-перше, якщо ви відчуваєте зміни в собі, то йдіть до вашого Серця  виявити ці зміни. 


Люди зараз дізнаються все більше і більше про нас, ваших братів і сестер із  Внутрішньої Землі. Ми - нація, яка еони часу назад поселилась у внутрішній Землі. Тут ми «адаптувались» і чекали до тих пір, поки ви на поверхні станете досить сучасними, щоб ми змогли повторно зв’язатися  з вами. Цей час  прийшов зараз.

Ми знаємо, скільки ви з нетерпінням  чекаєте цього возз'єднання, хоч  все ж ви знаєте мало про нас. Але час прийшов, і ви дізналися більше, тому що більше немає можливості  приховувати наше існування під плащем ширм і таємниць. Зараз настав час для цієї правди, яка виявлена для людства.

Ви не одні, ні у Всесвіті, ні на Гайя. Тут на Гайї ви належите до більшої людської сім'ї, хто бажає  возз'єднатись  з вами, хоча ви заздалегідь не були обізнані про наше існування.

Проте, ця вуаль піднімається. Ми встановлюватимемо перші контакти з відібраними послами, які зроблять наші світи ближчими. Вони розкажуть вам про нас, і таким чином  ви зможете підготуватися до нашого возз'єднання - яке насувається. Як ми вже говорили вам, Розкриття  також включає возз'єднання з вашою Сім'єю із Внутрішньої Землі.

Тож, хто ми? Як ми казали вам, ми вступили у Внутрішні Сфери, щоб уникнути  зниження Людства в більш щільну матерію. Це відділення від наших любимих  братів і сестер на Зовнішній Землі було болючим для нас.  

Але ми сподівалися, що в один чудовий день,  ця низхідна спіраль Людства закінчиться, і буде започаткована потужна зворотна реакція. І це сталося, спасибі за ваш розвиток. Поздоровлення!

Ми щасливі, що нам дозволили повідомити вам більше про себе, і радимо вам більше дізнаватись  про нас,  досліджуючи про нас у ваших письмових ЗМІ.

Є багато порталів   в нашу сферу на усіх Континентах. Проте, вони залишаються закритими, тому що людським рівням енергії треба спочатку пристосуватись  до нас перед тим, як ми зможемо об'єднатись.

Життя в нашій сфері складається з Любові і Радості. Ми маємо Колодязь Світла, який забезпечує нас світлом і теплом. Великі моря оточують континенти. Наші резиденції і будівлі є кристалічною структурою неймовірної краси.

Ми не випробовуємо фізичну смерть, якою ви знаєте її, тому що ми маємо «період  життя», який тягнеться на багато поколінь. Коли приходить час  отримати  новий досвід, ми тільки змінюємо своє тіло.

Ми живемо разом в злагоді і у взаємній Любові. Наша співпраця заснована на меті сприяння кращому можливому розвитку для усіх. Для нас  вибір партнера -  це наш священний зв’язок, який  продовжує і підтримує розвиток нашого народу. Усе несе Любов. Кожна дія, кожна думка і усе що відбувається, засновані на Любові. Ми не знаємо почуття ревнощів, заздрості, неприємності, страху або гніву.

Якщо нашим тілам потрібне енергетичне коригування, ми маємо в нашому розташуванні свої лікувальні технології. Вони - спеціальні кімнати, в яких  вібрують  кристали, випускаючи світло і звук. Це служить, наприклад,  балансуванню  нашої енергії  тіла. Подібно до вас, ми маємо чакри, які ми гармонізуємо і балансуємо  нашими технологіями. Звукова і світлова дія  подібна до ключа, який балансує з'єднання наших чакр. Частоти, що поступають, очищають наші тіла і приводять в баланс будь-які можливі  дисонанси.

Ви вже були інформовані про ці технології, і вам, можливо, також подобається користуватися ними для ваших власних лікувальних процесів. Просто попросіть нас і ми візьмемо вас  у ваших циклах сну - це  наше задоволення, щоб допомогти вам із зціленням і балансуванням ваших чакр.

Вам треба зрозуміти мету цих лікувальних технологій, доступних вам. Вони повинні допомогти вашому перетворенню, але не роблять його за вас, оскільки ви самі  безпосередньо  виконуєте  перетворення. Ні ми,  ні ваші Зоряні брати і сестри не можуть  зробити це за вас, оскільки не дозволено  втручання  у вашу еволюцію.

Ця інформація повинна пробудити інтерес до вашої Сім'ї із Внутрішньої Землі. Це повинно відкрити ваші серця і заохочувати наше знайомство, тому що через цей процес буде дуже прискорено наше возз'єднання .

Усе в Любові. Йдіть за своїми почуттями і дозволяйте Любові вести вас, тому що прийде день, коли виконається ваше побажання   возз'єднання  Усього Сущого.

Ми любимо вас дуже і ми чекаємо з нетерпінням нашого возз'єднання.

Alaoh

Ваш Брат РодонChanneller: Philipp


Переклад: Fedir

No comments:

Post a Comment

ESOTERICSUBTITLES IN ENGLISH, ESPAÑOL, PORTUGUÊS

Click upon the circle after the small square for captions

terra galactica


Please click the icon YouTube and then the small square at the bottom right side to get the captions CC, and choose subtitles in UKRAINIAN
埋め込み画像 4埋め込み画像 5


Keshe Live Regarding Threats and Science
Project Camelot, March 16, 2014
TRANSCRIPT AVAILABLE HERE

Petition

Full government disclosure of ET presence on Earth

Full government disclosure of ET presence on Earth

https://secure.avaaz.org/en/petition/Full_government_disclosure_of_ET_presence_on_Earth_now/?cHQipcb


Why this is important

The presence of Extra-terrestrial civilizations on and around Earth has been publicly attested by hundreds of credible first-hand witnesses, including military personnel, astronauts and civil aviation pilots.

It has also been the subject of a global cover-up for more than 60 years, according to testimony from such witnesses, made public through Dr Steven Greer's Disclosure Project and recent documentary, Sirius, as well as through the Citizens' Hearing on Disclosure that took place at the National Press Club in Washington DC in April-May of 2013.

This cover-up, using media disinformation and hoaxes, has kept humanity from open contact with highly-advanced benevolent galactic citizens, capable of interstellar travel faster than the speed of light. In doing so, world leaders have deprived this planet of advanced propulsion and energy technologies that could have completely transformed human civilization by now, to a level of global well-being, connectedness, and environmental health few have yet even dreamed of.

Our planet can only head into deeper crisis under the control of a military-industrial complex and fossil fuel corporations that pull the strings of government to delay alternatives that would see their power crumble, along with a cabal of vested interests.

The open acknowledgement of advanced extra-terrestrial peoples by Earth's governments is the step needed to begin the next chapter for humanity and our planet. Clarity is vital if humanity is to successfully connect with ETs approaching with goodwill, currently not differentiated in media representation from negative entities or possible human agencies using reverse-engineered craft for unknown purposes. Lack of transparency creates confusion and the potential for destructive actions.

Let's take a stand for compassion and freedom NOW, and call on the United Nations and all world governments to step up, acknowledge the truth of benevolent ET contact with Earth, and start engaging openly with our galactic neighbors to heal our world.

RICHARD DOLAN


CLICK THE FIRST BUTTON OF THE RIGHT (CAPTIONS)
TO GET SUBTITLES IN VARIOUS LANGUAGES